Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Pakuotėje : | 10 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Jungties tipas : | Ø 2.1 / 5.5 mm Tiesus lizdas |
| Gyslos tvirtinimas : | Litavimas |
| Laido ilgis : | 0.21 m |
| Paskirtis : | Elektros kabelis |
| Medžiaga : | PET |
| Naudojimo pavyzdys : | OMY-2X0.75 K-60 YAP |
| Pagrindinės savybės : | Srovė : max. 500 mA |
| Svoris : | 0.020 kg |
| Garantija : | 2 metai |