Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DĖMESIO !!!.
Prieš prijungiant reikia patikrinti laido poliarizaciją.
| Jungties tipas : | Ø 2.1 / 5.5 mm Tiesus kištukas |
| Gyslos tvirtinimas : | Litavimas |
| Laido ilgis : | 1.5 m |
| Paskirtis : | Elektros kabelis |
| Medžiaga : | PET |
| Naudojimo pavyzdys : | OMY-2X0.75 K-60 YAP |
| Svoris : | 0.019 kg |
| Garantija : | 2 metai |