Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Greitajungė standartiniam kameros maitinimo lizdui.
Kad sumontuoti G-55H*P10 užtenka izoliuoti laidus ir įstumti į spyruoklinius gnybtus.
| Pakuotėje : | 10 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Jungties tipas : | Ø 2.1 / 5.5 mm, Tiesus lizdas |
| Gyslos tvirtinimas : | Spyruokliniai gnybtai |
| Paskirtis : | Elektros kabelis |
| Medžiaga : | PET |
| Naudojimo pavyzdys : | OMY-2X0.75 K-60 YAP |
| Pagrindinės savybės : | Labai paprastas ir greitas montavimas |
| Svoris : | 0.007 kg |
| Matmenys : | 37 x 15 x 19 mm |
| Garantija : | 2 metai |