Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Tvirtinimas : | Potinkinis / Virštinkinis |
| TV dažnių diapazonas : |
5 ... 68 MHz
174 ... 862 MHz |
| Radio dažnių diapazonas : | 88 ... 108 MHz |
| SAT dažnių diapazonas : | 950 ... 2150 MHz |
| TV prijungimo slopinimas : | 2.5 dB |
| Radijo prijungimo slopinimas : | 2.5 dB |
| SAT prijungimo slopinimas : | SAT1 3.5 dB / SAT2 3 dB |
| Pagrindinės savybės : | Grįžtamasis kanalas |
| Svoris : | 0.140 kg |
| Matmenys : | 85 x 80 x 42 mm |
| Garantija : | 2 metai |