Eaton BPZ-FP-1000/250-BL-METALINIS DANGALIS PILNAS
  • Varlė kodas 28841773
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 28841773
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Eaton BPZ-FP-1000/250-BL-METALINIS DANGALIS PILNAS kaina
add to cart Į krepšelį 51.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 51.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Metalinis korpusas BPZ- FP- 1000 / 250- BL pilna 108395
Tipas: BPZ- FP- 1000 / 250- BL
plotis: 1000 mm
aukštis: 250 mm
medžiaga: plienas
miltelių dažymas
Metalas
Kurių talpa ne didesnė kaip 10 kg sausų skalbinių
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 5 2024-02-09
Minusai: Nėra jokių trūkumų, produktas atitinka visus mano lūkesčius.
Specifikacija
  • Gamintojas Eaton
  • Modelis
    108395
  • Gamintojo kodas 108395
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    108395
Panašios prekės
Legrand XL3 S DANGALIS MOD.36M 150MM
  • GamintojasLegrand
  • Lizdų skaičius
  • Ilgis (m)
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Legrand XL3 S DANGALIS MOD.36M 150MM kaina
Hager UNIVERS SUPPORT RAIL 1800MM (2 vnt.)
  • GamintojasHager
  • Lizdų skaičius
  • Liko tik: 5+ vnt.
Hager UNIVERS SUPPORT RAIL 1800MM (2 vnt.) kaina
-2 %