Blow Oranžinis PRAILGINTUVAS SU ĮŽEMINIMU PS-3X1.5-30M/Oranžinis 30 m
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
add to cart Į krepšelį 15.99
Blow Oranžinis PRAILGINTUVAS SU ĮŽEMINIMU PS-3X1.5-30M/Oranžinis 30 m kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 14d., šiandien. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Vieno lizdo prailginimo laidas su įžeminimu, skirtas naudoti patalpų viduje ir išorėje.
Kabelio ilgis : 30 m
Laido skerspjūvis : 3 x 1.5 mm²
Nominali įtampa : 230 V AC / 50 Hz
Suminė maksimali srovė : 16 A
Maksimali suminė apkrova : 3680 W
Tinklo lizdų skaičius : 1 x CEE 7/5
Saugiklis : -
Išjungiklis : -
Spalva : Oranžinis
Svoris : 2.34 kg
Garantija : 2 metai
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-03-25
Minusai: Gali būti sunkus dėl ilgio ir kabelio storio.
Specifikacija
  • Gamintojas Blow
  • Modelis
    98-757#
  • Gamintojo kodas 98-757#
  • Modelio pavadinimas
    98-757#
Šią prekę rasite filtruose
Atsiliepimai (1)
User photo
Olia S. rating 5 2026-04-20
Viskas gerai. Prekė tokia, kokios ir norėjome. Atėjo nurodytu laiku. Aptarnavimas malonus. Dėkui
Pliusai: Viskas.
Minusai: Minusų neturiu
✔️  Įsigijo šią prekę
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokio ilgio yra šis oranžinis prailgintuvas?
BLOW PR-160 prailgintuvo kabelio ilgis yra 30 metrų. Toks ilgis leidžia patogiai pasiekti tolimas elektros lizdo vietas. Ilgas laidas yra patvarus, nes pagamintas su storomis 1,5 mm² gyslomis. Jis tinka darbui didelėje teritorijoje arba kai reikia prijungti įrankį toli nuo sienos lizdo.
2. Ar šis maitinimo laidas turi apsauginį įžeminimą?
3. Kiek lizdų yra ant šio kabelio su kištuku?
4. Kokio storio yra prailgintuvo laidų gyslos?
5. Kodėl šio ilginamojo kabelio spalva yra ryški?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 00:51:07
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
EXTRALINK POWERLINK PRZEDŁUŻACZ ZASILAJĄCY SIECIOWY 30M ORANŽINĖ BEZ UZIEMIENIA 2 x 1,5MM2 16A 2500W kaina
30 m retractable extension cord, PZO30M2x1.0 mm VERTEX
  • GamintojasVertex
  • Lizdų skaičius
  • Ilgis (m)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 5+ vnt.
30 m retractable extension cord, PZO30M2x1.0 mm VERTEX kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Toya Sa Poland VOREL ILGIMO KABELIS ORANŽINĖ 10m 82671 kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
DELTACO CEE 7/7 - C13 maitinimo laidas su kampiniu kištuku, 5 m, baltas
  • GamintojasDeltaco
  • Lizdų skaičius
  • Ilgis (m)
  • SpalvaBalta
  • Įvertinimas 5.0 (11)
  • Liko tik: 1 vnt.
DELTACO CEE 7/7 - C13 maitinimo laidas su kampiniu kištuku, 5 m, baltas kaina
-5 %