Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Skirta
Maksimalus greitis (km/h)
Nuvažiavimo atstumas (km)
Leistinas svoris (kg)
Ratų skersmuo (col)
Baterijos talpa (mAh)
Daugiau filtrų
Rodyti daugiau
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter 1S (2020 modelis) - Elektriniai paspirtukai
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter 1S (2020 modelis)
39,70 € / mėn
439,99
-10 %
397 € 3-4 d. d.
(47)
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 (2020modelis) - Elektriniai paspirtukai
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 (2020modelis)
51,90 € / mėn
519 € 3-4 d. d. (155)
NEW El. paspirtukas Xiaomi Mi 25702
29,60 € / mėn
295,99 3-4 d. d. (0)
NEW El. paspirtukas Xiaomi Mi 1S BAL 25699
43,60 € / mėn
435,99 3-4 d. d. (0)
Elektrinis paspirtukas Xiaomi M365 Pro - Elektriniai paspirtukai
Elektrinis paspirtukas Xiaomi M365 Pro
49,60 € / mėn
495,99 1-4 d. d. (450)
SCOOTER MI ELECTRIC/ESSENTIAL DDHBC08NEB XIAOMI - Elektriniai paspirtukai
SCOOTER MI ELECTRIC/ESSENTIAL DDHBC08NEB XIAOMI
30,80 € / mėn
335,99
-8 %
307,96 7-11 d. d.
(1)
SCOOTER ACC BRAKE DISC/PROBRAKEDISC XIAOMI - Elektriniai paspirtukai
SCOOTER ACC BRAKE DISC/PROBRAKEDISC XIAOMI
 
18,99 1-4 d. d. (0)
SCOOTER ACC MAIN CABLE/PROMAINCABLE XIAOMI - Elektriniai paspirtukai
SCOOTER ACC MAIN CABLE/PROMAINCABLE XIAOMI
 
18,99 1-4 d. d. (0)
SCOOTER ACC HANDLE BAR/PROHANDLEBAR XIAOMI - Elektriniai paspirtukai
SCOOTER ACC HANDLE BAR/PROHANDLEBAR XIAOMI
 
22,99 1-4 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Vis dažniau miesto gatvėse galima pamatyti elektrinių dviračių, riedžių ir paspirtukų. Elektriniai paspirtukai jau kelis metus yra ant bangos. Ypatingai šios transporto priemonės populiarumas išauga pavasarį ir vasarą. Elektriniai paspirtukai mieste leidžia išvengti transporto spūsčių ir greitai pasiekti kelionės tikslą. Be to, juos kur kas paprasčiau transportuoti viešuoju transportu nei dviračius.

Elektrinių paspirtukų privalumai ir trūkumai

Pagrindinis el.paspirtukų privalumas yra tas, kad naudojimasis šia transporto priemone nereikalauja fizinių jėgų ir ypatingo pasiruošimo. Tai gali būti labai patogi transporto priemonė ir smagus būdas praleisti daugiau laiko gryname ore. Tai, kad naudojimasis elektriniu paspirtuku nereikalauja jokių fizinių pastangų taip pat yra ir trūkumas, nes važinėjimas neturės jokio teigiamo poveikio raumenims, kaip pavyzdžiui, minant dviratį. Elektriniai paspirtukai turi pakankamai didelę kainą, todėl dažnai žmonės renkasi pirkti juos išsimokėtinai. Vienas pagrindinių elektrinių paspirtukų kaip transporto priemonės trūkumų yra tas, kad jiems reikalingas reguliarus baterijos įkrovimas, todėl jie netinka ilgų atstumų kelionėms. Tiesa, kai kurie gamintojai turi pasiūloje papildomas, atskirai parduodamas baterijas, kurios tokiais atvejais labai praverstų.  

Kaip išsirinkti el.paspirtuką internetu?

Išsirinkti tinkamą elektrinį paspirtuką nėra taip paprasta dėl to, kad reikia atsižvelgti į daugybę parametrų. Be to, didelėje įvairovėje galima rasti elektrinius paspirtukus suaugusiems ir vaikams, su mažais ir dideliais ratais, su skirtingu nuvažiuojamu atstumu, maksimaliu greičiu ir kt.

Pagrindiniai elektrinio paspirtuko korpuso elementai yra tarp dviejų ratų išdėstyta platforma, stabdžiai ir vairas. Taip pat kai kurie gamintojai siūlo modelius su sėdyne. Renkantis elektrinį paspirtuką vaikui, saugumo sumetimais būtina atkreipti dėmesį į maksimalų išvystomą greitį. Paprastai vaikams skirti elektriniai paspirtukai yra lėtesni modeliai. Perkant elektrinį paspirtuką vaikui, rekomenduojama rinktis modelį, kurio didžiausias greitis yra ne didesnis nei 12 km/val. Taip pat vaikams skirti paspirtukai paprastai yra lengvesni ir turi mažesnius ratus.

Kiekvieną elektrinį paspirtuką galima naudoti taip pat kaip ir tradicinį, t.y. atsispiriant koja nuo žemės. Būtent elektrinis variklis lemia, kokį greitį gali pasiekti konkretus el.paspirtuko modelis. Teisių nereikia modeliams, kurie pasižymi 1 kW galia ir kurių didžiausiasis projektinis greitis yra ne didesnis kaip 25 km/val. Į ką dar vertėtų atkreipti dėmesį? Rekomenduojama pasidomėti, kokį esant pilnai įkrautai baterijai didžiausią atstumą gali nuvažiuoti elektrinis paspirtukas. Taip pat svarbus baterijos įkrovimo laikas. Visus šiuos parametrus dažniausiai rasite prekių aprašymuose, o mūsų pirkimų gide puslapio apačioje – išsamius patarimus, kurie padės protingai išsirinkti elektrinį paspirtuką. Renkantis elektrinį paspirtuką siūloma pasidomėti kitų klientų atsiliepimais bei pasižiūrėti video apžvalgas. Taip pat nepamirškite, kad jei turite klausimų ar abejonių – visada galite konsultuotis su mūsų specialistais. Tinkamai pasirinktas patikimo gamintojo elektrinis paspirtukas tarnaus jums kelis metus.

Mūsų puslapyje rasite didelį elektrinių paspirtukų vaikams ir suaugusiems pasirinkimą įvairiomis kainomis. TOP ženkliuku pažymėti modeliai yra populiariausi.  Jau kelis metus perkamiausiais elektriniais paspirtukais yra Xiaomi gamintojo modeliai. Kiti populiarūs el.paspirtukų gamintojai: Segway, Razor, Denver, Inokim ir kiti. Mūsų puslapyje pagal pagrindinių parametrų filtrus ir norimą kainą galite patogiai išsirinkti norimą modelį. Taip pat turime kainos filtrą, kuris padės atsirinkti modelius su žemos kainos garantija, žemiau savikainos ir įsigyti prekę su akcija ar pigiau. Nepamirškite apie galimybę pirkti išsimokėtinai pasinaudojus lizingo bendrovės paslaugomis.

Mūsų puslapyje rasite nemažai įvairių priedų elektriniams paspirtukams. Kai kurie gamintojai siūlo papildomas padangas, baterijas, įkroviklius ir kitas detales. Turime ypač platų Xiaomi elektrinių paspirtukų atsarginių detalių asortimentą.

Norint saugiai mėgautis važiavimo elektriniu paspirtuku malonumais gryname ore, rekomenduojama įsigyti šalmą, ypatingai jei paspirtuku naudosis vaikai ar pradedantysis asmuo. Taip pat siūloma pagalvoti ir apie kitas apsaugos priemones, kurios galėtų sugerti smūgius, jei netyčia būtų prarasta pusiausvyra ar užvažiuota ant kokios nors kliūties.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Vaikams elektrinis paspirtukas – tai labai kieta pramoga ir šiuolaikiška alternatyva dviračiui, o suaugusiems – tai puiki miesto transporto priemonė: patogi, patikima, greita ir manevringa. Žinoma, tokia transporto priemone elektrinis paspirtukas yra tada, kai yra tinkamai pasirinktas. Varle.lt elektrinių paspirtukų specialistai dalinasi patarimais, kaip teisingai išsirinkti elektrinį paspirtuką.

Kuo suaugusiems skirtas elektrinis paspirtukas skiriasi nuo vaikiško elektrinio paspirtuko? Varle.lt elektrinių paspirtukų specialistų teigimu, iš esmės yra tik trys pagrindiniai skirtumai. Suaugusiems skirtas elektrinis paspirtukas pasižymi tokiais aspektais:

  • Didelis variklio galingumas ir atitinkamai didelis maksimalus greitis.
  • Dideli gabaritai. Savaime suprantama, kad suaugusiam žmogui skirtas elektrinis paspirtukas pasižymi didesne apkrova ir pats taip pat daugiau sveria.
  • Itin aukšto lygio patikimumas. Daroma prielaida, kad suaugusiems skirtas elektrinis paspirtukas bus naudojamas kasdien kaip transporto priemonė važiuojant judriomis gatvėmis, todėl jis turi atlaikyti nuolatinę apkrovą.

Be abejonės, lyginant vaikiškus ir suaugusiems skirtus elektrinius paspirtukus taip pat galima įžvelgti dizaino skirtumų. Suaugusiųjų modeliai pasižymi arba labai solidžiu, arba labai agresyviu dizainu.

Kaip išsirinkti suaugusiems skirtą elektrinį paspirtuką?

Elektriniai paspirtukai pasižymi plačiu parametrų diapazonu. Šios elektrinės transporto priemonės techninėmis charakteristikoms būdinga tokia didelė įvairovė, kad išsirinkti idealiai sau tinkantį elektrinį paspirtuką tikrai nesudėtinga. Elektriniai paspirtukai gali pasižymėti tokiais parametrais:

  • Maksimali apkrova nuo 40 iki 200 kg.
  • Ratų ...
Skaityti daugiau

Šiais metais „Xiaomi“ patobulino savo populiarųjį „Pro“ elektrinį paspirtuką ir pristatė naują versiją – „Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2“. Iš esmės čia turime atnaujintą „Xiaomi Mi Electric Scooter Pro“ elektrinį paspirtuką, kuriame ištaisytos senos klaidos. Varlė.lt specialistai išbandė naująjį paspirtuką ir savo įspūdžiais pasidalino apžvalgoje. Skaityti daugiau

Tikriausiai išgirdus ką nors kalbant apie elektrinį paspirtuką, daugeliui prieš akis iškyla būtent „Xiaomi“ transporto priemonė. Iš tikrųjų, per pastaruosius kelis metus „Xiaomi“ elektriniai paspirtukai taip paplito, kad nieko jau tikriausiai nestebina gatvėmis skriejantys šiomis transporto priemonėmis įvairaus amžiaus žmonės. Skaityti daugiau

Pasaulinė pandemija pakeitė ne tik pirkėjų įpročius, bet ir paklausiausias prekes. Koronavirusas lėmė naujos realybės atsiradimą: darbas ir mokymasis nuotoliniu būdu, maisto gaminimas, sportas ir pramogos namuose. Dėl šios priežasties dalis prekių tapo deficitinėmis, tirpstančiomis greičiau nei ledai. Skaityti daugiau