Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Skirta
Maksimalus greitis (km/h)
Nuvažiavimo atstumas (km)
Leistinas svoris (kg)
Spalva
Ratų skersmuo (col)
Daugiau filtrų
Rodyti daugiau
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter 1S (2020 modelis) - Elektriniai paspirtukai
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter 1S (2020 modelis)
37,90 € / mėn
399 €
-5 %
379 € 1-2 d. d.
(209)
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 (2020modelis) - Elektriniai paspirtukai
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 (2020modelis)
45,90 € / mėn
479 €
-4 %
458,99 1-2 d. d.
(328)
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Essential - Elektriniai paspirtukai
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Essential
33,60 € / mėn
335,99 1-3 d. d. (12)
SCOOTER MI ELECTRIC/1S FBC4019GL XIAOMI - Elektriniai paspirtukai
SCOOTER MI ELECTRIC/1S FBC4019GL XIAOMI
45 € / mėn
449,99 1-3 d. d. (0)
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Xiaomi Elektriniai paspirtukai kategorijoje šiais metais?

Xiaomi Elektriniai paspirtukai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-2 d. d.

Kiek turite prekių Xiaomi Elektriniai paspirtukai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 148 prekių, o kainos prasideda nuo 12.99 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Xiaomi Elektriniai paspirtukai kategorijoje?

Vaikams elektrinis paspirtukas – tai labai kieta pramoga ir šiuolaikiška alternatyva dviračiui, o suaugusiems – tai puiki miesto transporto priemonė: patogi, patikima, greita ir manevringa. Žinoma, tokia transporto priemone elektrinis paspirtukas yra tada, kai yra tinkamai pasirinktas. Varle.lt elektrinių paspirtukų specialistai dalinasi patarimais, kaip teisingai išsirinkti elektrinį paspirtuką.

Kuo suaugusiems skirtas elektrinis paspirtukas skiriasi nuo vaikiško elektrinio paspirtuko? Varle.lt elektrinių paspirtukų specialistų teigimu, iš esmės yra tik trys pagrindiniai skirtumai. Suaugusiems skirtas elektrinis paspirtukas pasižymi tokiais aspektais:

  • Didelis variklio galingumas ir atitinkamai didelis maksimalus greitis.
  • Dideli gabaritai. Savaime suprantama, kad suaugusiam žmogui skirtas elektrinis paspirtukas pasižymi didesne apkrova ir pats taip pat daugiau sveria.
  • Itin aukšto lygio patikimumas. Daroma prielaida, kad suaugusiems skirtas elektrinis paspirtukas bus naudojamas kasdien kaip transporto priemonė važiuojant judriomis gatvėmis, todėl jis turi atlaikyti nuolatinę apkrovą.

Be abejonės, lyginant vaikiškus ir suaugusiems skirtus elektrinius paspirtukus taip pat galima įžvelgti dizaino skirtumų. Suaugusiųjų modeliai pasižymi arba labai solidžiu, arba labai agresyviu dizainu.

Kaip išsirinkti suaugusiems skirtą elektrinį paspirtuką?

Elektriniai paspirtukai pasižymi plačiu parametrų diapazonu. Šios elektrinės transporto priemonės techninėmis charakteristikoms būdinga tokia didelė įvairovė, kad išsirinkti idealiai sau tinkantį elektrinį paspirtuką tikrai nesudėtinga. Elektriniai paspirtukai gali pasižymėti tokiais parametrais:

  • Maksimali apkrova nuo 40 iki 200 kg.
  • Ratų ...
Skaityti daugiau

Šiais metais „Xiaomi“ patobulino savo populiarųjį „Pro“ elektrinį paspirtuką ir pristatė naują versiją – „Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2“. Iš esmės čia turime atnaujintą „Xiaomi Mi Electric Scooter Pro“ elektrinį paspirtuką, kuriame ištaisytos senos klaidos. Varlė.lt specialistai išbandė naująjį paspirtuką ir savo įspūdžiais pasidalino apžvalgoje. Skaityti daugiau

Tikriausiai išgirdus ką nors kalbant apie elektrinį paspirtuką, daugeliui prieš akis iškyla būtent „Xiaomi“ transporto priemonė. Iš tikrųjų, per pastaruosius kelis metus „Xiaomi“ elektriniai paspirtukai taip paplito, kad nieko jau tikriausiai nestebina gatvėmis skriejantys šiomis transporto priemonėmis įvairaus amžiaus žmonės. Skaityti daugiau

Pasaulinė pandemija pakeitė ne tik pirkėjų įpročius, bet ir paklausiausias prekes. Koronavirusas lėmė naujos realybės atsiradimą: darbas ir mokymasis nuotoliniu būdu, maisto gaminimas, sportas ir pramogos namuose. Dėl šios priežasties dalis prekių tapo deficitinėmis, tirpstančiomis greičiau nei ledai. Skaityti daugiau