Kaina
-
Gamintojas
Dydis
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Body Sculpture Pirštinės SW 83 XL“ - Dviratininkų pirštinės
Body Sculpture Pirštinės SW 83 XL“
 
24,94 6-7 d. d. (1)
Jerkfit WODies platinum pilkas M - Dviratininkų pirštinės
Jerkfit WODies platinum pilkas M
 
49,99 3-4 d. d. (0)
Jerkfit WODies platinum pilkas S - Dviratininkų pirštinės
Jerkfit WODies platinum pilkas S
 
49,99 3-4 d. d. (0)
Harbinger Power juodas XXL - Dviratininkų pirštinės
Harbinger Power juodas XXL
 
17,99 3-4 d. d. (0)
Pirštinės FORCE GALE softshell (pilka) XL - Dviratininkų pirštinės
Pirštinės FORCE GALE softshell (pilka) XL
 
21,99 1-4 d. d. (0)
Pirštinės FORCE GALE softshell (pilka) M - Dviratininkų pirštinės
Pirštinės FORCE GALE softshell (pilka) M
 
21,99 1-4 d. d. (0)
Pirštinės KTM Lady Line (juodos) M - Dviratininkų pirštinės
Pirštinės KTM Lady Line (juodos) M
 
25 € 1-4 d. d. (0)
Pirštinės KTM Lady Line (mėtinė) M - Dviratininkų pirštinės
Pirštinės KTM Lady Line (mėtinė) M
 
25 € 1-4 d. d. (0)
Pirštinės KTM Lady Line (juodos) L - Dviratininkų pirštinės
Pirštinės KTM Lady Line (juodos) L
 
25 € 1-4 d. d. (0)
Pirštinės KTM Lady Line (rožinė) L - Dviratininkų pirštinės
Pirštinės KTM Lady Line (rožinė) L
 
25 € 1-4 d. d. (0)
Pirštinės FORCE GALE softshell (pilka) L - Dviratininkų pirštinės
Pirštinės FORCE GALE softshell (pilka) L
 
21,99 1-4 d. d. (0)
Cycling gloves Meteor Flower Jr 23374 - Dviratininkų pirštinės
Cycling gloves Meteor Flower Jr 23374
 
7,99 4-7 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Dviratininkų pirštinės – saugios rankos ir tinkamas sukibimas

Važiuojant dviračiu, ypač įvairiomis, atšiauriomis oro sąlygomis, labiausiai nukenčia rankos. Siekiant jas apsaugoti būtina naudoti specialias, dviratininko pirštines. Pagrindinis šių pirštinių privalumas – apsauga. Jos apsaugo rankas nuo susižeidimų jei kristumėte, o taip pat, nuo vėjo, lietaus bei sniego sukeliamo odos jautrėjimo. Tiesa, tokios pirštinės ne tik apsaugo, bet ir suteikia komfortą bei leidžia geriau valdyti dviratį. Važiuojant ilgus atstumus be pirštinių, rankos tikrai pavargs ir paskaus nuo jėgos, kurią naudojate laikydami rankenas ir vibracijos. Dviratininko pirštinės su specialiu delno paminkštinimu sugeria vibracijas, smūgius ir suteikia patogią važiavimo patirtį. Tačiau, važiavimo metu labai svarbi ir dviračio kontrolė, kurią gali suteikti pirštinės. Važinėjant rankos suprakaituoja, o tai reiškia, kad sukibimas su rankena gali būti prastas. Tai pavojinga, nes galite paprasčiausiai nesuvaldyti dviračio. Dėl šios priežasties, būtina naudoti dviratininko pirštines, kurios turi specialią, gerai sukimbančią viršutinę dangą.

Kokias dviratininko pirštines pasirinkti?

Norėdami tinkamai apsaugoti savo rankas, privalote pasirinkti tinkamas dviratininko pirštines. Visų pirma, svarbu žinoti, kad dviratininko pirštinės tiek skirtos suaugusiems, tiek vaikams, gali būti skirstomos į kelis tipus: pirštinės be pirštų galų, standartinės, žieminės. Dažnai, pirštinės dar būna specialiai skirstomos pagal dviračio tipą: kalnų, plentinės, MTB pirštinės. Dviratininko pirštinės be pirštų galų dažniausiai tinkamos naudoti šiltuoju metų laiku. Kadangi, pirštai yra neuždengiami, šios pirštinės leidžia odai kvėpuoti bei vėdintis. Dažniausiai jos turi delnų paminkštinimus, kurie sukuria tarpinį sluoksnį tarp rankos ir dviračio rankenos. Griūvimo metu, jos nesuteikia didelės apsaugos. Tuo tarpu, standartinės dviratininko pirštinės yra universalios ir tinkamos važinėti tiek su turistiniu, tiek su miesto ar plentiniu dviračiu. Nors daugelis jų kuriamos specialiai važinėjimui bekele, didžioji dalis šio tipo pirštinių turi termoizoliacinį sluoksnį ir papildomą paminkštinimą. Taip pat, šios pirštinės suteikia puikų sukibimą ir leidžia valdyti tiek stabdžius, tiek pavaras, net drėgnomis, šlapiomis oro sąlygomis. Specialios MTB pirštinės yra gaminamos iš patvaresnių medžiagų ir turi išorinį, apsauginį sluoksnį. Dažnai šios apsauginės dangos gaminamos iš plastiko ar anglies pluošto. Tačiau, šio tipo pirštinės suteikia ne tik apsaugą, bet ir puikų sukibimą. MTB pirštinės, delno srityje, turi specialias lipnias, silikonines dangas, kurios puikiai sukimba su rankenomis. Tiesa, šio tipo pirštinės nepasižymi gausiu paminkštinimu, nes dėl MTB dviračio konstrukcijos, į vairą nėra perduodamos vibracijos bei smūgiai. Galiausiai, žieminės dviratininko pirštinės. Jos suteikia išskirtinę apsaugą nuo vėjo, lietaus ir sniego. Taip pat, jose naudojama termoizoliacinis sluoksnis, kuris išlaiko rankas šiltas, neleidžia sušalti. Žieminės pirštinės yra sunkesnės ir didesnės, todėl rankų judesiai nebus tokie vikrūs.

Svarbi ir medžiaga, iš kurios dviratininko pirštinės pagamintos. Dažniausiai jos – sintetinės, gaminamos iš poliesterio, akrilo, polipropileno, taip pat, pirštinės gali būti ir vilnonės. Iš poliesterio pagamintos pirštinės leidžia rankų odai kvėpuoti bei sugeria prakaitą, tačiau neapsaugo nuo vėjo ir praleidžia vandenį. Akrilinės pirštinės – leidžia kvėpuoti, yra tamprios ir šiltos, tačiau, neatsparios įvairioms oro sąlygoms. Vilna dažniausiai naudojama žieminių pirštinių gamyboje, kadangi tai itin šilta ir izoliuojanti medžiaga. Daugelyje tokių pirštinių randamas mikropluošto sluoksnis, kuris sugeria prakaitą. Iš polipropileno gaminamos pirštinės suteikia puikią apsaugą nuo vėjo, vandens, tačiau neleidžia odai kvėpuoti.

Dviratininkų pirštinės – draugiška kaina perkant internetu

Tinkama rankų apsauga važiavimo metu ne tik neleis susižeisti, bet ir padės geriau valdyti dviratį bei mėgautis važiavimu. Lengvai ir patogiai išsirinkite tinkamas dviratininko pirštines internetu ir mėgaukitės nenutrūkstamais pasivažinėjimais net atšiauriausiomis oro sąlygomis. Siūlome platų suaugusiems skirtų bei vaikiškų dviratininkų pirštinių pasirinkimą, už draugišką kainą. Akcijų metu, norimas pirštines galite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Dviratininkų pirštinės kategorijoje šiais metais?

Dviratininkų pirštinės - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-4 d. d.

Kiek turite prekių Dviratininkų pirštinės kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 239 prekes, o kainos prasideda nuo 4.59 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Dviratininkų pirštinės kategorijoje?