Spyna Abus 420K/150HB140 USH + Cobra 10/120
  • Varlė kodas 50069502
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Varlė kodas 50069502
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Spyna Abus 420K/150HB140 USH + Cobra 10/120 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 102.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 102.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės techninės specifikacijos
  • 14 mm storio apvali sagtis, pagaminta iš specialiai grūdinto plieno
  • Aukštos kokybės spynos cilindras, užtikrinantis aukštą apsaugą nuo laužymosi
  • Standartizuotas spynos korpuso dizainas
  • Didelę atpažįstamumo vertę turinčios spalvos
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Ilgis: 140 mm
  • Plotis: 78 mm
  • Diametras: 14 mm