Spyna ABUS 180IB/50HB63 Marine
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
Spyna ABUS 180IB/50HB63 Marine
rating 4.5
Spyna ABUS 180IB/50HB63 Marine kaina
add to cart Į krepšelį 40.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 40.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
  • Keturių skaitmenų kodinė spyna
  • Atspari drėgmei
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-24
Pliusai: Patvari ir atspari drėgmei Puikus pasirinkimas lauke arba netoli vandens Patogi naudoti
Minusai: Nėra pastebėtų trūkumų
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
  • Storis 25 mm
  • Aukštis bendras - 113 mm, ąselės - 63 mm.
  • Svoris 320 g
  • Plotis 53 mm
  • Modelio pavadinimas
    ‎AB180IB/50HB63 B
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Greičiausiai visi sutiks, …
Dažnai perkama kartu
Lotto Varta Photo V 76 PX
  • GamintojasLotto
  • TipasSR44
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Lotto Varta Photo V 76 PX kaina
Emos Baterijos testeris D / R20 C / R14 CR123 AA / R6 AAA / R03 1 vnt.
  • GamintojasEmos
  • TipasAAA, AA
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Emos Baterijos testeris D / R20 C / R14 CR123 AA / R6 AAA / R03 1 vnt. kaina
-52 %