Abus U-Spyna Facilo 32/150HB230+USH
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
add to cart Į krepšelį 47.97
Abus U-Spyna Facilo 32/150HB230+USH kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
  • Spynos tipas: U formos Spyna
  • Puiki apsauga nuo vagių
  • Spyna pagaminta iš aukštos kokybės grūdinto pliento
  • Spynos mechanizmas apsaugotas nuo purvo ir korozijos
  • Minkštas padengimas apsaugo dviračio rėmą nuo įbrėžimų
Specifikacijos:
Modelis
ABUS 32/150HB230+ USH
Modelio pavadinimas
U-Lock Facilo 32
Spynos tipas
U formos Spyna
Diametras
12 mm storio
Matmenys
150mm x 230mm
Tinka
Apvaliems rėmams 15-35 mm diametro
Šaltinis
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Pliusai: Tvirta plieno konstrukcija Patogus laikiklis Aukštas saugumo lygis
Minusai: Gana sunki (1,04 kg)
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
  • Modelis
  • Produkto spalva Juoda
  • Shackle material Plienas
  • Plotis 109 mm
  • Suitable for bicycle Taip
  • Shackle size 1,2 cm
  • Aukštis 230 mm
  • Tipas U-lock
  • Svoris 1,04 kg
  • Laikiklis Taip
  • Modelio pavadinimas
    37492
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokio dydžio dviračio rėmui tinka ši U formos spyna?
2. Kokios yra pagrindinės šios plieninės spynos savybės?
3. Ar ši dviračio spyna yra lengva nešiotis?
Taip, šis modelis yra lengvesnis už daugelį kitų tos pačios kainos kategorijos spynų. Jo svoris yra apie 1,1 kilogramo, o kompaktiški matmenys (150 x 230 mm) leidžia patogiai pritvirtinti prie rėmo. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam naudojimui.