Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Dydis (col)
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Fulcrum Raudona Passion 29 F+R - Dviračių ratai
Fulcrum Raudona Passion 29 F+R
84,90 € / mėn
1049 €
-200 €
849 € 1-6 d. d.
(0)
Kita Ratlankis Mavic A 719 28" 32h - Dviračių ratai
Kita Ratlankis Mavic A 719 28" 32h
 
59,95 2-4 d. d. (0)
Ratas RYDE ZAC 19 RS 28" V-Brake - Dviračių ratai
Ratas RYDE ZAC 19 RS 28" V-Brake
 
72,12 2-4 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Dviračio ratai – dviračio dalis, be kurios dviratis būtų tik rėmas

Dviračio ratas – svarbiausia dviračio dalis, leidžianti jam važiuoti. Be ratų dviratis būtų tiesiog rėmas. Kokybiški ratai yra ilgaamžiai, leidžia mėgautis patogiais pasivažinėjimais. Tačiau, tam tikrą laiką pasivažinėjus dviračiu, ateina metas, kuomet reikia keisti ratus. Ratus keisti rekomenduojama skirtingai: po kelių ar net daugiau nei 20000 tūkstančių pravažiuotų kilometrų. Ratų keitimas priklauso nuo kelio bei važiuojamos dangos tipo ir būsenos, jūsų svorio ir kiek bendro svorio dviračiui tenka vežti. Taip pat, kaip agresyviai važinėjate ir kaip stipriai ir dažnai stabdote. Yra ratų modelių, kurie turi indikatorius, nurodančius, kada keisti ratus. Tai dažniausiai skylutė arba griovelis, kuris iš lėto pranyksta, kai rato rėmas nusidėvi. Tačiau, daugelis ratų neturi šių indikatorių, todėl kruopščiai apžiūrėkite, ar ant rato rėmo nėra įdubimų bei kitų pastebimų pasikeitimų.

Į ką atsižvelgti renkantis naujus dviračio ratus?

Tinkami ir kokybiški ratai gali turėti įtakos važiavimo efektyvumui, malonumui, o taip pat, jie ilgiau tarnaus. Dėl šios priežasties, labai svarbu dviračio ratus rinktis atsakingai. Pirmiausia, svarbu žinoti, kad ratai yra priekiniai ir galiniai, o tai reiškia, kad jie negali būti sumaišomi. Taip pat, svarbu, kad ratų tipas ir padangų tipas sutaptų. Kalnų dviračių ratams – kalnų, plentiniams ratams – plentinės padangos.

Labai svarbu atsižvelgti į medžiagą, iš kurios ratai yra pagaminti. Pavyzdžiui, itin lengvi bei patvarūs yra anglies pluošto ratai, kurie suteikia malonų važiavimą bei dažnai yra pigesni nei daugelis metalo lydinių ratų. Jie pasižymi tvirtumu ir patvarumu, o taip pat, aerodinamiška forma. Tačiau, lengvojo lydinio ratai, taip pat, yra kokybiški, tvirti ir patvarūs. Ne gana to, jie tinkamesni važiavimui ir stabdymui ant šlapios dangos, nei anglies pluošto ratai.

Rinkdamiesi naujus ratus atsižvelkite į stabdžių tipą. Ar jūsų dviračio stabdžiai diskiniai ar V-brake tipo? V-brake tipo stabdžiams reikalingas rato rėmas su plokščiu šonu, tam, kad tinkamai susiliestų su stabdžių kaladėlėmis. Jei jūsų dviratis turi diskinius stabdžius, jūsų nauji ratai turi būti specialiai tam pritaikyti.

Atsižvelkite į ašies tvirtinimą bei matmenis. Rinkdamiesi naujus ratus atsižvelkite ar jūsų ratas prie rėmo tvirtinamas greita jungtimi ar tiesiogiai prie ašies. Tvirtinimo tipas ir rato tipas turi sutapti. Jei dviračio ratas tvirtinamas tiesiogiai prie ašies, jums būtina žinoti ašies skersmenį. Dažniausiai ašys būna 12 mm, 15 mm arba 20 mm skersmens.  Jei ratas prie rėmo tvirtinamas greita jungtimi, jums svarbu žinoti ašies ilgį. Dažniausiai, priekinės ašies ilgis būna 100 arba 110 mm, o galinės ašies – 130, 135 arba 142 mm. Daugelis ratų turi papildomus adapterius, kurie leidžia ratą pritaikyti prie įvairių ašies ilgių.

Dviračių ratai – patogu ir lengva pirkti internetu

Be ratų dviratis negalėtų važiuoti, todėl siūlome platų jų pasirinkimą internetu, už draugišką kainą. Galite rinktis kokybiškus standartinių arba elektrinių dviračių ratus, kurie suteiks galimybę mėgautis maloniais pasivažinėjimais. Akcijų metu, dviračio ratus galite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Dviračių ratai kategorijoje šiais metais?

Dviračių ratai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-4 d. d.

Kiek turite prekių Dviračių ratai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 97 prekes, o kainos prasideda nuo 0.20 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Dviračių ratai kategorijoje?