Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Shimano Grandinė 116 narelių 11 pav. - Dviračių priedai įvairūs
Shimano Grandinė 116 narelių 11 pav.
 
55,99 6-9 d. d. (0)
Rubbee elektrinio dviračio pavara - Dviračių priedai įvairūs
Rubbee elektrinio dviračio pavara
58,60 € / mėn
585,99 2-4 d. d. (4)
Telefono laikiklis SKS Compit - Dviračių priedai įvairūs
Telefono laikiklis SKS Compit
 
33,99 3-4 d. d. (3)
Veidrodis RFR Sneak a Peek - Dviračių priedai įvairūs
Veidrodis RFR Sneak a Peek
 
9,95 2-4 d. d. (2)
Daugiau Kitas puslapis

Dviračių priedai – naudingi aksesuarai maloniai važiavimo patirčiai

Dviratis suteikia maloniausius pasivažinėjimus, leidžia daugiau laiko praleisti gryname ore bei skatina fizinį aktyvumą. Tačiau, naudingi ir dažnai reikalingi dviračių priedai, padeda važiavimo patirtį paversti dar malonesne. Tai dviračių aksesuarai, kurie suteikia dar daugiau patogumo, praktiškumo. Visi jie skiriasi savo funkcijomis bei ypatybėmis, tačiau jų svarba - neginčijama. 

Kokius dviračių priedus naudinga įsigyti?

Dviračių priedų būna įvairiausių, o visi jie, savo funkcijomis patenkina įvairiausius dviratininko poreikius. Visų pirma, galite įsigyti saugumą garantuojančius dviračių priedus. Naudingos ir labai reikalingos – dviračių lempos bei žibintai. Tai privalomas dviračio priedas, kuris leidžia matyti bei būti pastebimiems kelyje. Dviračio lempos būna galinės bei priekinės bei skiriasi savo ryškumu. Reikalingi ir atšvaitai, kurie padeda išlikti pastebimiems tamsiu paros metu. Labai naudingas, saugumą garantuojantis, priedas – įspėjamasis skambutis. Skambutis leidžia įspėti kitus eismo dalyvius apie atvažiuojantį dviratį bei padeda išvengti nelaimingų atsitikimų. Tai priedas, kuris naudingas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Vienas iš svarbiausių, dviračio saugumą garantuojančių priedų – spyna. Ji apsaugo dviratį nuo vagių, o dviratininkui leidžia palikti dviratį saugiai pastatytą. Mėgstantiems važinėti judriomis miesto gatvėmis –  dviračių veidrodėliai. Tai naudingas ir saugumą garantuojantis priedas, kuris suteikia papildomą matomumą bei leidžia saugiai važinėti bei atlikti manevrus.

Iš rato išsileido oras? Turėdami dviračio pompą, greitai ir be didelių vargų, pripūsite ratą ir galėsite tęsti savo kelione. Rimtesniems ratų gedimams, naudinga įsigyti papildomą dviračio kamerą, kurią lengvai pakeisite. Taip pat, sugedus dviračiui ar tam tikroms jo dalims, naudinga turėti ir dviračių raktų bei atsuktuvų komplektą. Įvairūs raktai bei atsuktuvai padės lengvai bei efektyviai atsukti ratą, pakeisti balnelį ar privežti žibintus.

Priedai dviračių laikymui bei transportavimui, taip pat, yra labai naudingi. Įvairūs, sieniniai, lubiniai dviračių laikikliai leidžia patogiai sandėliuoti, laikyti dviračius namuose, garaže ar sandėliuke bei neužima daug vietos. Tuo tarpu, automobiliniai dviračių laikikliai suteikia puikią galimybę patogiai, saugiai bei lengvai pervežti dviračius iš vienos vietos, į kitą.

Nepamirškite ir tinkamos dviratininko aprangos! Patogūs dviratininko batai, šortai ar neperšlampanti striukė gali suteikti dar patogesnę bei malonesnę važiavimo patirtį. Specialios dviratininko pirštinės suteiks reikiamą ir tinkamą sukibimą su vairu bei leis patogiai bei efektyviai valdyti dviratį, apsaugos rankas kritimo metu. Svarbu nepamiršti ir tinkamos akių bei galvos apsaugos. Šalmai bei apsauginiai akiniai padės išvengti nelaimių, susižalojimų.

Patogiam važiavimui – patogūs ir priedai. Gertuvių laikikliai leis su savimi į kelionę pasiimti mėgstamiausius gėrimus, kuriais bus lengva mėgautis net važiavimo metu. Įvairūs telefonų laikikliai leis patogiai stebėti važiavimo maršrutą, klausytis muzikos. Krepšiai, bagažinės ir priekabos suteiks galimybę patogiai susidėti visus reikiamiausius daiktus. Skirtingi jų dydžiai bei talpos bus lengvai priderinami pagal kiekvieno dviratininko poreikius.

Dviračių priedai – gera kaina perkant internetu

Įvairiausi dviračių aksesuarai suteiks patogesnę, praktiškesnę, saugesnę bei malonesnę važiavimo patirtį. Siūlome platų, įvairių dviračių priedų pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimus dviračių priedus galite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Dviračių priedai įvairūs kategorijoje šiais metais?

Dviračių priedai įvairūs - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Dviračių priedai įvairūs kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 974 prekes, o kainos prasideda nuo 0.50 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Dviračių priedai įvairūs kategorijoje?