Kaina
-
Gamintojas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Dviračio kėdutė WeeRide Safe Front Deluxe - Dviračių kėdutės
Dviračio kėdutė WeeRide Safe Front Deluxe
12,60 € / mėn
125,99 3-5 d. d. (17)
Kėdutė WeeRide SAFE FRONT CLASSIC - Dviračių kėdutės
Kėdutė WeeRide SAFE FRONT CLASSIC
12,50 € / mėn
125 € 2-5 d. d. (10)
Dviračiui kėdutė Thule RideAlong t.pilka - Dviračių kėdutės
Dviračiui kėdutė Thule RideAlong t.pilka
14 € / mėn
139,95 2-4 d. d. (3)
Dviračiui kėdutė Thule Ride Along š.pilka - Dviračių kėdutės
Dviračiui kėdutė Thule Ride Along š.pilka
14 € / mėn
139,95 2-4 d. d. (1)
Dviračiui kėdutė Thule RideAlong oranžinė - Dviračių kėdutės
Dviračiui kėdutė Thule RideAlong oranžinė
14 € / mėn
139,95 2-4 d. d. (1)
Kita Dviračio kėdutė Romer Jockey Comfort 3 juoda/raudona - Dviračių kėdutės
Kita Dviračio kėdutė Romer Jockey Comfort 3 juoda/raudona
15 € / mėn
149,95 2-4 d. d. (1)
Guto Przyczepka rowerowa Guto Deluxe 2w1 red/light pilka - Dviračių kėdutės
Guto Przyczepka rowerowa Guto Deluxe 2w1 red/light pilka
20 € / mėn
199,99 4-7 d. d. (0)
Kita Dviračio kėdutė Polisport Guppy Maxi - Dviračių kėdutės
Kita Dviračio kėdutė Polisport Guppy Maxi
 
79,95 2-4 d. d. (0)
Kita Dviračio kėdutė Römer Jockey Comfort 3 juoda/pilka - Dviračių kėdutės
Kita Dviračio kėdutė Römer Jockey Comfort 3 juoda/pilka
15 € / mėn
149,95 2-4 d. d. (0)
Author Bubbly Maxi Plus FF 29:/700C - Dviračių kėdutės
Author Bubbly Maxi Plus FF 29:/700C
 
73,99 3-4 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Dviračių kėdutės – smagūs pasivažinėjimai net patiems mažiausiems

Kiekvienam tėvui matyti savo vaiką laimingą ir besidžiaugiantį yra geriausias jausmas, o viena iš geriausių veiklų, kuri suteikia vaikui džiaugsmo – pasivažinėjimai dviračiu. Tačiau, jūsų atžala gali būti per maža važiuoti savarankiškai, todėl tokiu atveju, geriausias sprendimas – dviračio kėdutė. Vaikiška dviračio kėdutė – lengvas, saugus ir, svarbiausia, smagus būdas padėti vaikui susipažinti su aplinkiniu pasauliu. Tai specialios konstrukcijos kėdutės, skirtos tvirtimimui prie dviračio. Jos tinkamos vaikams nuo 9 mėnesių iki 5 metų. Dažniausiai tai kompaktiškos, patvarios ir lengvos kėdutės, kurios skiriasi savo montavimo prie dviračio ypatybėmis. Taip pat, jos suderinamos su daugeliu dviračių modelių.

Dviračio kėdučių rūšys

Dviračio kėdutės būna 3 skirtingų tipų, kurių kiekvienas skiriasi savo montavimo ypatybėmis. Pirmasis tipas – kėdutė montuojama dviračio priekyje, ant rėmo. Tai tarp dviratininko ir vairo tvirtinama kėdutė, kuri suteikia saugumo jausmą tiek tėvams, tiek vaikui, kadangi tėvai turi apglėbti vaiką rankomis, kad galėtų vairuoti. Šio tipo kėdutė tinkama ir kūdikiui. Rekomenduojama, priekyje montuojamas kėdutes naudoti vaikams, kurių amžius nuo 9 mėnesių iki 2,5 metų.

Kitas tipas – galinė kėdutė tvirtinama prie dviračio rėmo. Šio tipo kėdutė tvirtinama prie dviračio sėdynės vamzdžio. Dažniausiai, šio tipo kėdutės pasižymi įvairiomis saugumo ypatybėmis: kojų apsaugos, saugos diržai.

Galiausiai, paskutinis tipas – galinės kėdutės tvirtinamos prie dviračio bagažinės. Šios kėdutės tinkamos visiems dviračiams, kurie turi bagažines. Kaip ir prie rėmo montuojamos galinės kėdutės, šios kėdutės, taip pat, turi apsaugas kojoms, saugos diržus. Abiejų tipų, galines kėdutes rekomenduojama naudoti vaikams nuo 1 metų iki maždaug 25 kg svorio.

Į ką atsižvelgti renkantis dviračio kėdutes?

Renkantis vaikišką dviračio kėdutę svarbiausias aspektas – saugumas. Dėl šios priežasties, būtina atsižvelgti į tai, ar kėdutė turi papildomas, apsaugines ypatybes. Pavyzdžiui, saugos diržus, apsaugas kojoms. Siekiant maksimalios apsaugos, rekomenduojama rinktis dviračio kėdutę su 5 taškų saugos diržais. Taip pat, nepamirškite ant kėdutės įtaisyti ir atšvaito, kad kiti eismo dalyviai, taip pat, pastebėtų vaiką. Įsitikinkite, kad dviračio kėdutė yra suderinama su jūsų dviračio modeliu. Kėdutė turi būti tinkamai ir stabiliai pritvirtinta.

Labai svarbus aspektas – komfortas. Jūsų vaikas turi jaustis patogiai, todėl rinkitės kėdutę su uždarais porankiais, storu bei patogiu paminkštinimu. Taip pat, naudinga rinktis kėdutę, kuri amortizuoja kelio nelygumus, tam, kad vaikas jaustųsi patogiai net važiuojant per duobes. Pravartu rinktis kėdutes su reguliuojama kojų apsauga, kad vaikui augant, galėtumėte pritaikyti ją, prie vaiko ūgio.

Lengvas naudojimas – svarbus aspektas, tėvų patogumui. Kėdutė turėtų būti lengvai pritvirtinama, o važiavimo metu, tėvai turėtų nejausti jokių nepatogumų. Taip pat, ji turi būti lengva, lengvai sandėliuojama ir nešiojama. Rekomenduojama rinktis sulankstomas dviračio kėdutes su specialia nešimo rankena, dar didesniam patogumui.

Dviračių kėdutės – patogu ir lengva pirkti internetu

Prasmingai bei aktyviai praleiskite laiką gryname ore, kartu su savo atžala, įsigydami dviračio kėdutę. Siūlome platų, įvairių dviračių kėdučių pasirinkimą internetu, už prieinamą kainą. Akcijų metu, norimas kėdutes galite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Dviračių kėdutės kategorijoje šiais metais?

Dviračių kėdutės - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-4 d. d.

Kiek turite prekių Dviračių kėdutės kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 146 prekes, o kainos prasideda nuo 5.00 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Dviračių kėdutės kategorijoje?