Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Žemiau savikainos
Tacx Ciro light mėlynas - Dviračių gertuvių laikikliai
Tacx Ciro light mėlynas
 
16,54 0-1 d. d. (13)
Gertuvės laikiklis SKS Topcage Anywhere - Dviračių gertuvių laikikliai
Gertuvės laikiklis SKS Topcage Anywhere
 
12,99 2-4 d. d. (9)
Gertuvės laikiklis RaceOne X3 RACE baltas - Dviračių gertuvių laikikliai
Gertuvės laikiklis RaceOne X3 RACE baltas
 
8,79 2-4 d. d. (2)
Gertuvės laikiklis SKS Slidecage - Dviračių gertuvių laikikliai
Gertuvės laikiklis SKS Slidecage
 
8,09 2-4 d. d. (1)
Daugiau Kitas puslapis

Dviračių gertuvių laikikliai – naudingas ir reikalingas dviračio aksesuaras

Troškulys, ypač karštą dieną, neišvengiama pasivažinėjimų dviračiu, dalis. Kaip jį numalšinti? Prie dviračio pritvirtinus gertuvės laikiklį, patogiai ir lengvai galėsite atsigaivinti net važiavimo metu. Gertuvių laikikliai tai dviračio aksesuaras, kuris tvirtinamas prie dviračio rėmo. Dažniausiai, dviračio rėme yra išgręžiamos arba jau būna išgręžtos skylutės, kurios skirtos būtent gertuvių laikiklių montavimui. Dažniausiai jie montuojami ant dviračio rėmo priekinės, vidinės dalies, šalia rato. Tačiau, montavimo vieta gali priklausyti ir nuo dviračio modelio. Pavyzdžiui, kalnų dviračiuose dažnai gertuvių laikikliai montuojami rėmo apačioje, vertikaliai, o kartais, net išorinėje rėmo pusėje. Laikiklis saugiai laiko gertuvę, o važiavimo metu, iš jo lengva ir patogu ją paimti. Tai naudingas ir labai reikalingas dviračio aksesuaras, visiems dviračių entuziastams.

Į ką atsižvelgti renkantis dviračio gertuvės laikiklį?

Norėdami išsirinkti kokybišką, patvarų ir lengvai naudojamą dviračio gertuvės laikiklį, turtėtumėte žinoti kelis svarbius dalykus. Visų pirma, pravartu atsižvelgti į medžiagą, iš kurios gertuvės laikiklis yra pagamintas. Dažniausiai, laikikliai gaminami iš nerūdijančio plieno, aliuminio, anglies arba plastiko pluoštų. Visos šios medžiagos pasižymi lengvumu bei patvarumu. Dažniau sutinkami aliuminiai arba plieniniai laikikliai, tačiau jie sunkesni už plastikinius ar karboninius laikiklius. Anglies pluošto-karboniniai gertuvių laikikliai dažniausiai yra brangiausi bei išsiskiria futuristiniais dizainais, kurie pasižymi aerodinamiškomis savybėmis.

Labai svarbus aspektas – gertuvės palaikymas. Pagrindinė laikiklio funkcija – laikyti gėrimų gertuvę. Rinkdamiesi laikiklius, įsitikinkite, kad laikiklis tvirtai apgaubia gertuvę bei jos korpusą. Daugelis laikiklių viduje turi guminius sluoksnius, kurie suteikia geresnį sukibimą su gertuvės paviršiumi ir padeda sugerti vibracijas, dėl kurių gertuvė gali iškristi.

Gertuvės laikiklio dydis – labai svarbus aspektas. Didžioji dalis gertuvių laikiklių yra standartinio dydžio, todėl juosia telpa ir standartinės didelės ir mažos gertuvės. Tačiau, yra ir reguliuojamo dydžio gertuvių laikiklių, kurie leidžia talpinti ir nestandartinio dydžio gertuves. Prieš įsigydami laikiklį, įsitikinkite, kad jo dydis bus tinkamas jūsų turimoms bei kitoms, papildomoms, standartinio dydžio gertuvėms.

Dviračių gertuvių laikikliai – gera kaina perkant internetu

Nebūsite ištroškę, net karščiausią dieną, važiuodami dviračiu, jei įsigysite tinkamą ir kokybiška gertuvės laikiklį. Siūlome platų jų pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, patinkančius gertuvių laikiklius galite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Dviračių gertuvių laikikliai kategorijoje šiais metais?

Dviračių gertuvių laikikliai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Dviračių gertuvių laikikliai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 160 prekes, o kainos prasideda nuo 0.30 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Dviračių gertuvių laikikliai kategorijoje?