Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys turi vieną 2 laidų magistralės išvestį, skirtą prijungti prie 20 vidinių plokščių VTH serijos ir 2 video domofonų VTO serijos.
Switch galima taip pat sujungti su tinklu LAN, nes tai padeda išplėsti instaliaciją papildomais DAHUA įrenginiais dirbančiais IP standarte bei sujungti visą vaizdo domofonų sistemą su internetu.
| Prievadų skaičius: | 1 x DAHUA 2-wire , 1 x RJ-45 |
| Suderinamumas: | Domofono instaliacija 2-laidų DAHUA |
| Pagrindinės savybės: | LED indikacija Kaskadinio jungimo galimybė Montavimo ant sienos arba ant relės montavimo galimybėDIN TS-35 |
| Maitinimas: | 48 V DC / 1 ... 3 A |
| Galios suvartojimas: | max. 15 W (esant pilnai apkrovai) |
| Korpusas: | Plastikas (PC + ABS) |
| Darbo temperatūra: | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris: | 0.24 kg |
| Matmenys: | 131 x 103 x 40 mm |
| Gamintojas / Markė: | DAHUA |
| Garantija: | 3 metai |
Instrukcija naudotojui ENInstrukcija instaliuotojui EN