Pagrindinės savybės
• Dviejų sistemų vienos šeimos lauko TCP/IP/SIP skydas
• Sukurta IP arba 2 laidų IP sistemoms (pasirinktinai):
- IP režimu veikia su PoE komutatoriais (rekomenduojami PoE BCS komutatoriai)
- 2 laidų režimu, maitinimas ir signalo perdavimas per 2 laidų magistralę (reikalingas BCS-ADIP-II/-III adapteris kartu su BCS-ZA4815 maitinimo šaltiniu)
• 1/2,9 colio HD CMOS jutiklis, 2 mm objektyvas
• Kameros matymo kampas: 140°/80° (H/V)
• Integruota kodinė spyna ir 13,56 MHz artumo skaitytuvas
• Įmontuoti informaciniai šviesos diodai
• Montavimas: įleidžiamas arba paviršinis montavimas naudojant specialų korpusą
• Valdymas per žiniatinklio paslaugą
• Vaizdo įrašymas BCS LINE įrašymo įrenginiais: privatus protokolas, kiti: Onvif arba RTSP
• Priekinė dalis pagaminta iš aliuminio lydinio
• Atsparumas vandeniui: IP65 (reikalingas papildomas sandarinimas, žr. instrukcijas)
• Relės išėjimas NO/NC/COM
Techninės specifikacijos
| Įrenginio pavadinimas | BCS-PAN1611S-S |
| Produktų linija | BCS LINIJA |
| Įrenginio tipas | Išorinis skydelis |
| Sistemos tipas | IP, 2 laidų IP |
| Aliarmo išvestis | Taip, ateičiai |
| Skambinimo mygtukų skaičius | 1 |
| Artumo skaitytuvas | Taip, Mifare 13,56 MHz |
| Klaviatūra | NE |
| Durų atidarymo kodų skaičius | Netaikoma |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | NE |
| Ekranas | NE |
| Informaciniai diodai | Taip |
| Kameros jutiklis | 1/2,9 colio |
| Kameros raiška | 720p |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.264, H.265 |
| Onvif palaikymas | Taip |
| Kameros matymo kampas (horizontalus) | 140° |
| Skydinis lęšis | 2.0 |
| Objektyvo reguliavimas | NE |
| Kameros apšvietimas | Baltas šviesos diodas |
| Ethernet lizdo tipas | Įmontuotas |
| Panelinio maitinimo šaltinio tipas | 48 V DC / PoE (802.3at/af/passive) |
| Tinklo ryšys | LAN, 2 laidų magistralė |
| Relės išėjimas | NO/NC/COM |
| RS485 išvestis | Taip, BCS-MODKD2 modulio prijungimui |
| 12 V išėjimo galia | Taip, 12 V nuolatinė srovė 600 mA (reikalingas „PoE+“ jungiklis) |
| Wiegand išvestis | Taip |
| Skydelio spalva | Sidabras |
| Skydo matmenys | 200 × 98 × 35,4 mm |
| Skydo svoris | 692 g |
| Įdiegimo būdas | Paviršinio montavimo / įleidžiamo montavimo |
| Mobiliųjų programėlių palaikymas | Taip, reikia įdiegti vaizdo monitorių |
| Gamybos medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Darbinės sąlygos (temperatūra) | -40°C ~ +60°C |
| Sandarumo klasė | IP65 |
| Vandalizmo atsparumo klasė | IK08 |
| Maksimalus energijos suvartojimas | 7 W |
| Aptarnaujamų patalpų skaičius | 1 |