Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
UT-4DR sąsaja teikia komunikacijos su įrenginiais, kuriuose yra komunikacijos prievadas per kompiuterinį tinklą galimybę..
Sąsaja iš vienos pusės turi nuoseklųjį prievadą, kurį galima konfigūruoti su standartais RS485, iš kitos pusės lizdas, skirtas kompiuterio tinklo, veikiančio standarte 10/100 BaseT Ethernet prijungimui..
Sistema UT-4DR yra identifikuojama kompiuterio tinkle per IP adresą, kuris yra suteikiamas jos konfigūracijos metu..
| Komunikacinė sąsaja : | RS-485 |
| Ethernet sąsaja : | 10/100 Base-T |
| Pagrindinės savybės : | Pastovus ar dinaminis IP adresas 4 linijos I/O bendros paskirties Valdymas iš interneto naršyklės lygio Valdymas linijomis I/O su protokolo Telnet įsakymų pagalba |
| Maitinimas : | 10 V ... 15 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 55 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 % ... 75 % (be kondensacijos) |
| Montažas : | DIN TS-35 bėgelis |
| Svoris : | 0.110 kg |
| Matmenys : | 85 x 73 x 62 mm |
| Gamintojas / Markė : | ROGER |
| Garantija : | 3 metai |
CE atitikties deklaracija