Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Standartinio ISO dydžio "EMC-2" belaidžio ryšio kortelė veikia 125 kHz dažniu ir turi iš anksto užprogramuotą 64 bitų atmintį. Atspausdintas numeris leidžia lengvai sekti naudotojus, o suderinamumas su PRxx1 serijos valdikliais ir EM4100/4102 sistemomis leidžia ją lengvai integruoti į esamą prieigos kontrolės sistemą..
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100/4102 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | - |
| Serijos numerio spausdinimas : | ✔ |
| Svoris : | 0.009 kg |
| Matmenys : | 86 x 54 x 2 mm |
| Gamintojas / Markė : | ROGER |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija