Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Bekontaktis mini pultas, atitinkantis standartą MIFARE - 13.56 MHz.
| Standartas : | MIFARE Classic 13.56 MHz |
| Suderinamumas : | ISO/IEC 14443A |
| Serijos numerio spausdinimas : | ✔ |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | 64 B |
| Pagrindinės savybės : |
Nuotolis ~ 10 cm
Duomenų saugojimas iki 5 metų Up to 10 000 P/E cycles |
| Spalva : | Grafitas |
| Svoris : | 0.005 kg |
| Matmenys : | 41 x 32 x 4 mm |
| Gamintojas / Markė : | ROGER |
| Garantija : | 2 metai |