Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100/4102 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | - |
| Serijos numerio spausdinimas : | ✔ |
| Svoris : | 0.006 kg |
| Matmenys : | 86 x 54 x 1 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |