Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Stora bekontaktė kortelė su padidintu nuskaitymo nuotoliu.
| Pakuotėje : | 25 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100/4102 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | - |
| Serijos numerio spausdinimas : | ✔ |
| Pagrindinės savybės : |
Serijos numerio formatas : 8H10D + WEG24A,
Nuotolis : ~ 15 cm, Lustas TK-4100 |
| Svoris : | 0.008 kg |
| Matmenys : | 86 x 54 x 2 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |