Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Reolink D340B yra belaidė saugumo kamera su 4 MP raiška ir 180° matymo kampu. Ji turi naktinį matymą, integruotą mikrofoną ir judesio jutiklį, kad pagerintų stebėjimo galimybes.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Belaidė saugumo kamera |
| Prekės ženklas | Reolink |
| Modelis | D340B |
Specifikacijos |
|
| Kameros raiška | 4 MP |
| Matymo kampas | 180° |
| Naktinis matymas | Taip, su IR LED diodais |
| Garso sistema | Dviejų krypčių garsas |
| Baterijos talpa | 7000 mAh |
| Darbo temperatūra | -10 iki 55 °C |
| Svoris | 231 g |
| Matmenys | 160 mm (A) x 48 mm (P) x 29.5 mm (G) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a/b/g/n |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Judesio jutiklio technologija | Pasivus infraraudonųjų spindulių (PIR) |
| Maksimali vaizdo raiška | 2048 x 2048 pikselių |
Saugumo įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui kaip saugumo kamerą. | |