Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The CDN-I/O relay module extends the functionality of the control panel/panel with two NO inputs to connect an external push button and 2 NO/NC relay outputs to control any devices.
| Suderinamumas : | ACO CDN |
| Įvestys : | ARK jungtys : IN1/IN2 |
| Išvestis : |
ARK jungtys : 2 x NO/NC
1 x "EXTMOD" plug-in - Connection to the control panel |
| Aptarnaujamų abonentų skaičius : | 255 |
| Relinių išvesčių skaičius : | 2 x NO/NC |
| Maitinimas : | 15 V DC (from the control panel or doorphone panel) |
| Srovės suvartojimas : | 80 mA @ 15 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : |
2 A / 30 V
DC
1 A / 125 V
AC
|
| Svoris : | 0.054 kg |
| Matmenys : | 71 x 69 x 19 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |