Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Apyrankė ATLO-724/B su unikalia EM 125 kHz RFID žyme.
Laikrodžio kabės užsegimas teikia raiščio ilgio prie kiekvieno riešo, nepriklausomai nuo amžiaus ir kūno sudėjimo vartotojo pritaikymo galimybę..
Aiški žymens RFID padėtis ir jo nedideli matmenys ženkliai pagerina produkto kasdieninį naudojimą.
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | - |
| Serijos numerio spausdinimas : | - |
| Spalva : | Juoda + Balta |
| Juostos reguliavimo diapazonas : | Ø 35 mm ... 70 mm |
| Svoris : | 0.012 kg |
| Matmenys : | 265 x 37 x 7 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |