Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Potinkinis korpusas yra skirtas įrenginiams VTO2202F-P.
| Medžiaga : | Aluminis |
| Panaudojimas : | VTO2202F-P |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Svoris : | 0.5 kg |
| Vidiniai matmenys : | 90 x 124 x 25 mm |
| Išoriniai matmenys : | 129 x 163 x 40 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |