Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
M670B yra skirtas veikti su video domofonais ir paneliais, suderintais su VIDOS analogine sistema..
| Suderinamumas: | Analoginiai video domofonai VIDOS |
| Ekranas: | 7 " TFT-LCD spalvota matrica |
| Rezoliucija: | 800 x 600 |
| Pasirinktos funkcijos: | |
| Maitinimas: | 14.5 V DC |
| Maks. Srovė: | 1.3 A (komplekte - maitinuvas) |
| Spalva: | Juoda |
| Darbo temperatūra: | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris: | 0.53 kg |
| Matmenys: | 241 x 161 x 24 mm |
| Gamintojas / Markė: | VIDOS |
| Garantija: | 3 metai |
CE atitikties deklaracija