Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Panelis VTH5221D-S2 buvo suprojektuotas siekiant sukurti paprastą ir efektyvią vietinės komunikacijos kontrolės sistemą.
Įrenginys bendradarbiauja su video domofonais, ir kitais DAHUA paneliais.
Taip pat gali atlikti paprasto aliarmų centro funkciją arba informavimo modulio funkciją per 6 aliarmų įvestis.
PASTABA! Įrenginys veikia su analogine sistema Dahua.
| Suderinamumas : | Telefonspynės instaliacija - DAHUA IP |
| Ekranas : | 7 " talpinis jutiklinis ekranas |
| Rezoliucija : | 1024 x 600 |
| Vidinė atmintis : | - |
| Atminties kortelės lizdas : | Micro SD kortelių iki 32GB palaikymas (galimas lokalinis įrašymas), 8 GB pridedama |
| Pasirinktos funkcijos : |
Wi-Fi modulis,
Integruotas mikrofonas, Integruoti garsiakalbiai, Dviejų krypčių komunikacija, Monitoriaus parametrų sklandus reguliavimas: vaizdo šviesumas, skambučio ir pokalbių garsumas, Automatiško fotografavimo ir nuotraukų, skambučio nepriėmimo atveju galimybė, Trumpo vaizdo pranešimo kai truks atsakymo į skambučio mygtuką įrašymo galimybė, IP Dahua bendradarbiavimas su kameromis, RS-485 sąsaja , Tiesioginės komunikacijos tarp dviejų arba daugiau panelių galimybė , |
| Valdymas : | Mygtukai greitos prieigos prie funkcijos + talpinis jutiklinis ekranas |
| Signalizacinės įvestys : | 6 |
| Aliarmo išvestys : | 1 |
| Maitinimas : |
12 V
DC
/ 580 mA,
PoE (802.3af) |
| Galios suvartojimas : |
≤ 7 W (darbas)
≤ 1 W (standby) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 60 °C |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 0.4 kg |
| Matmenys : | 215 x 140 x 21 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, čekų, suomių, slovakų, turkų, vengrų |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |