Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Panelis DS-KH6320-TE1 buvo suprojektuotas siekiant sukurti paprastą ir efektyvią vietinės komunikacijos kontrolės sistemą.
Įrengimas yra skirtas bendradarbiavimui su video domofonais Hikvision IP.
Taip pat gali atlikti paprasto aliarmų centro funkciją arba informavimo modulio funkciją per 8 aliarmų įvestis.
Įrenginys pilnai konfiguruotas programinės įrangos pagalba iVMS4200..
Be to, įrenginys turi galimybę bendradarbiauti su prietaika Hik-Connect skirta mobiliems įrenginiams.
| Suderinamumas : | Moduliniai videodomofonai IP Hikvision |
| Ekranas : | 7 " - talpinis jutiklinis ekranas |
| Rezoliucija : | 1024 x 600 |
| Vidinė atmintis : | 128 MB (įmontuota) |
| Pasirinktos funkcijos : |
Integruotas mikrofonas,
Integruoti garsiakalbiai, Dviejų krypčių komunikacija, Monitoriaus parametrų sklandus reguliavimas: vaizdo šviesumas, skambučio ir pokalbių garsumas, Automatinis nuotraukų atlikimas ir išsaugojimas esant atsako į skambučio mygtuko paspaudimo trūkumo atveju, IP Hikvision bendradarbiavimas su kameromis, Tiesioginės komunikacijos tarp dviejų arba daugiau panelių galimybė, Trumpo garso įrašo registracija esant atsako į skambučio mygtuko paspaudimo trūkumo atveju Nuotraukos pagriebimo video įrašo metu aptarnavimas microSD kortelių aptarnavimas max. 32 GB (nepridedamas) Įrenginys pilnai konfiguruotas programinės įrangos pagalba iVMS4200 . Be to, įrenginys turi galimybę bendradarbiauti su prietaika Hik-Connect skirta mobiliems įrenginiams |
| Valdymas : | talpinis jutiklinis ekranas |
| Numanomas administratoriaus slaptažodis : |
-
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Numanomas zonos apsaugos slaptažodis : | 123456 |
| Signalizacinės įvestys : | 8 |
| Aliarmo išvestys : | - |
| Maitinimas : |
12 V
DC
,
IEEE 802.3af |
| Galios suvartojimas : | ≤ 6 W |
| Spalva : | Juoda + Sidabrinė |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.33 kg |
| Matmenys : | 200 x 140 x 25 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, kroatų, čekų, prancūzų, graikų, ispanų, olandų, vokiečių, portugalų, rumunų, serbų, vengrų, italų |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 305301486 |
| Garantija : | 3 metai |