Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Stora bekontaktė kortelė su padidintu nuskaitymo nuotoliu.
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100/4102 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | ✔ |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | 330 bit |
| Serijos numerio spausdinimas : | - |
| Pagrindinės savybės : |
Nuotolis : ~ 10 cm,
Lustas T5577, Papildomų infromacijų įrašymo ir modifikavimo galomybės |
| Svoris : | 0.01 kg |
| Matmenys : | 86 x 54 x 2 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |