Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | VIDOS DUO |
| Ekranas : | 7 " TFT-LCD spalvota matrica |
| Rezoliucija : | 800 x 480 |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Maitinimas : | 20 V DC ... 28 V DC |
| Galios suvartojimas : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 40 °C |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, prancūzų, ispanų, vokiečių, rusų, italų |
| Svoris : | 0.54 kg |
| Matmenys : | 226 x 132 x 19 mm |
| Gamintojas / Markė : | VIDOS |
| Garantija : | 3 metai |