Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | VIDOS 2IP |
| Ekranas : | 7 " jutiklinis ekranas |
| Rezoliucija : | 1024 x 600 px |
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Atminties kortelės lizdas : | Kortelių Micro SD iki 128GB naudojimas |
| Maitinimas : | 32 V DC |
| Galios suvartojimas : | 11,3 W (max) |
| Spalva : | Juoda |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, vokiečių |
| Svoris : | 0.39 kg |
| Matmenys : | 210 x 153 x 22 mm |
| Gamintojas / Markė : | VIDOS |
| Garantija : | 3 metai |