Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Išorinė, nepriklausoma kodinė spyna su RFID skaitytuvu.
Nepriklausomas įrengimo darbas vartotojui suteikia galimybę:.
Atidarymas su kortelės arba PIN kodo pagalba.
Įrašytų kortelių arba PIN kodų į atmintį įtraukimas.
Garso ir optinę signalizaciją.
Administratoriui suteiktos galimybės:.
Programavimas su klaviatūra.
Naujos kortelės pridėjimas su klaviatūra.
Naujos kortelės pridėjimas ir PIN kodo įvedimas.
Vartotojo PIN kodo pakeitimas.
Vartotojo PIN kodo ištrynimas.
Blokados nuėmimo laiko nustatymas.
Numatytų nustatymų grąžinimas.
| Kortelių palaikymas : | Unique EM 125kHz |
| Nuotolinių kortelių nuskaitymo nuotolis : | ~ 5 cm |
| Automatinis darbas : | ✔ |
| Integruota klaviatūra : | ✔ |
| Ryšys : | Wiegand 26 |
| Skambučio mygtukas : | ✔ |
| Sabotažinė išvestis : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Maksimalus srovės poreikis : |
25 mA (Standby režimas)
60 mA (darbas) |
| Relės kontaktų apkrova : | 1 A / 12 V |
| Pagrindinės savybės : |
Relinių išvesčių skaičius : 1,
2000 indeksuotų naudotojų, Identifikacija: Kortelė ir(arba) PIN kodas Melsva mygtukų apšvietimas Elektrinių pakabų ir elektromagnetinių vožtuvų aptarnavimas Grįžtamųjų varžtų atbulinės eigos aptarnavimas Galimybė prijungti elektromagnetinį skambutį Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) Aliarmo išvestis NO/NC output |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Sandarumo klasė : | IP65 |
| Korpusas : | Metalinė, Antivandalinė |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Svoris : | 0.32 kg |
| Matmenys : | 123 x 58 x 23 mm |
| Gamintojas / Markė : | VIDOS |
| Garantija : | 3 metai |