Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Išorinė, nepriklausoma kodinė spyna su RFID skaitytuvu.
Nepriklausomas įrengimo darbas vartotojui suteikia galimybę:.
Atidarymas su kortelės arba PIN kodo pagalba.
Įrašytų kortelių arba PIN kodų į atmintį įtraukimas.
Paliktų atvirų durų signalizaciją.
Garso ir optinę signalizaciją.
Administratoriui suteiktos galimybės:.
Programavimas su klaviatūra.
Naujos kortelės pridėjimas su klaviatūra.
Naujos kortelės pridėjimas ir PIN kodo įvedimas.
Vartotojo PIN kodo pakeitimas.
Vartotojo PIN kodo ištrynimas.
Blokados nuėmimo laiko nustatymas.
Numatytų nustatymų grąžinimas.
| Kortelių palaikymas : | Unique EM 125kHz |
| Nuotolinių kortelių nuskaitymo nuotolis : | max. 3 cm |
| Automatinis darbas : | ✔ |
| Integruota klaviatūra : | ✔ |
| Skambučio mygtukas : | ✔ |
| Sabotažinė išvestis : | - |
| Ryšys : | Wiegand 26, Wiegand 34 |
| Maitinimas : |
12 V
DC
± 10 %
12 V AC ± 10 % |
| Maksimalus srovės poreikis : |
30 mA (Standby režimas)
60 mA (darbas) |
| Relės kontaktų apkrova : | 3 A / 12 V |
| Pagrindinės savybės : |
2000 indeksuotų naudotojų
Identifikacija: Kortelė ir(arba) PIN kodas Melsva mygtukų apšvietimas Bendradarbiavimas su durų kontaktu ir išėjimo mygtuku NO/NC output, Wiegand sąsaja 26 / 34 bit, Ability to use codes without associated cards Relinių išvesčių skaičius : 1, Elektrinių pakabų ir elektromagnetinių vožtuvų aptarnavimas Grįžtamųjų varžtų atbulinės eigos aptarnavimas Galimybė prijungti papildomą ATLO-R serijos skaitytuvą (abipusė praėjimo kontrolė) Apšvietimas mėlynos spalvos |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 60 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 ... 90 % (be kondensacijos) |
| Korpusas : | Metalinė |
| Spalva : | Sidabrinė + Juoda |
| Sandarumo klasė : | IP68 |
| Antivandalinė : | ✔ |
| Svoris : | 0.49 kg |
| Matmenys : | 78 x 115 x 25 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 3 metai |