Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modulis skirtas dirbti su fotoaparatų moduliais: VTO4202F-P, VTO4201F-P, VTO4201F-P1..
| Suderinamumas : | VTO4202F-P, VTO4201F-P, VTO4201F-P1 |
| Pagrindinės savybės : | Skambučio mygtukas - 2 vnt. |
| Maitinimas : | 5 V DC - Tiekiamas iš kitų modulių |
| Galios suvartojimas : | ≤ 0.6 W |
| Korpusas : | Metalas + Plastikas, Atspari vandeniui |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Sandarumo klasė : | IP65 - po papildomo korpuso su montavimo paviršiumi sandarinimo pvz. silikonu |
| Antivandalinė : | IK07 |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.14 kg |
| Matmenys : | 100 x 50 x 26 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |