Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kupolinės kameros modulis, įskaitant skaitmeniniam skydeliui CDNP ir aliuminio rėmeliui CDN-R-M-AL ST skirtą vaizdo jungiklį.
| Suderinamumas : | ACO CDNP |
| Jutiklis : | 600 TVL |
| IR apšviestuvas : | ✔ |
| Korpusas : | Cinkuotas plienas |
| Įvestys : |
Kamera CDNV-CAM : 2 x ARK jungtys - Prijungimas prie maitinimo
Sumatorius CDNVS-CAM : 1 x RJ45 Magistralės jungtsi 2 x ARK jungtys - video signalo prijungimas |
| Išvestis : |
Kamera CDNV-CAM : 2 x ARK jungtys - video signalo prijungimas
Sumatorius CDNVS-CAM : 1 x RJ45 - Magistralės jungtsi 1 x "EXTMOD" plug-in 2 x ARK jungtys Maitinimas CDNV-CAM |
| Pagrindinės savybės : | Universal application for Master and Slave control panels Introduces the following to the system bus: power supply, differential video signal and audio line |
| Maitinimas : | 15 V DC / 125 mA |
| Galios suvartojimas : |
~ 1.6 W
|
| Svoris : | 0.157 kg (suminė) |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Matmenys : | 88 x 61 x 31 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |