Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šis modernus ir stilingas belaidis durų skambutis padės sustiprinti jūsų namų apsaugą. Naudodamiesi juo, galite matyti ir bendrauti su lankytojais tiesiai iš savo išmaniojo telefono, kad ir kur būtumėte. Aukštos raiškos vaizdas ir lengvas montavimas užtikrina patogumą ir funkcionalumą, padedantį išlaikyti jūsų namus saugius.
| Maitinimas | Veikia su baterija |
| CE sertifikatas | Taip |
| Savybės ir privalumai | |
| HD vaizdo įrašas | Viso ūgio 1536p |
| Judesio aptikimas | Taip, su pranešimais |
| Dviejų krypčių garsinis ryšys | Taip, su greitaisiais atsakymais |
| Privatumo nustatymai | Pritaikomi |
| Baterija | Greitai keičiama |
| Techninės specifikacijos | |
| Prekės ženklas | Ring |
| Kameros raiška | 1080p |
| Centrinis mazgas | Reikalingas internetas |
| Apsaugos klasė | IP56 |
| Tinklo technologija | Wi-Fi |
| Signalo melodijos | 15 |
| Naktinio matymo diapazonas | 9 m |
| Išmatavimai | |
| Aukštis | 128 mm |
| Plotis | 62 mm |
| Ilgis | 128 mm |
| Išmanusis | Taip |
| Suderinamumas su telefonais | iOS & Android |
| Suderinamumas su išmaniaisiais namais | Alexa |