Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Impulsinis maitintuvas, įrengiamas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 110 V ... 240 V AC |
| Išvesties įtampa : | 11 ... 16 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | ✔ |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 950 mA |
| Maitintuvo galia : | 15 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 18 x 90 x 58 mm |
| Gamintojas / Markė : | VIDOS |
| Garantija : | 3 metai |