Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Pritaikymas | |
| Call Elevator | Support |
| Mobile APP | Hik-Connect |
| Judesio aptikimas | Support |
| Playback | Support |
| Išmaniosios funkcijos | Sound Classification Detection: Scream, Glass Breaking Sound, Crying Sound (Recommended Detection Distance: 3 m) |
| Garso parametrai | |
| Audio Performance | 50cm 80dB (Maximum: 50cm 83dB) |
| Audio Sample Rate | 16kHz、8kHz |
| Garso suspaudimo bitų greitis | 8~64 Kps |
| Garso suspaudimo formatas | G.711u, G.711a, Opus, AAC-LD, AAC-LC, G.726, G.722.1, G.729 |
| Garso įvestis | 1 built-in omnidirectional microphone |
| Garso išvestis | 1 built-in loudspeaker |
| Garso kokybė | Noise suppression and echo cancellation |
| Garso reguliavimas | Adjustable |
| Autentifikavimas | |
| Authentication mode | Card, Bluetooth, Hik-Connect, indoor station |
| Kortelės skaitymo atstumas | M1card:2 to 2.5 cm |
| Kortelės skaitymo dažnis | 13.56 MHz |
| Kortelės tipas | M1 Card |
| Talpa | |
| Kortelių talpa | 10000 |
| Atpažintų veidų talpa | / |
| Vartotojų talpa | 2000 |
| Sąsajos | |
| Signalizacijos įvestis | 4, (include Exit button and Door contact input) |
| Signalizacijos išvestis | / |
| Durų kontaktų įvestis | 1 |
| Išėjimo mygtukas | 1 |
| Užrakto valdymas | 2 relay, Max. 30 VDC 2 A |
| Interneto sąsaja | 1 RJ-45, 10/100 Mbps self-adaptive |
| RS-485 | 1 |
| Supported TF Format | FAT32;exFAT |
| TAMPER | 1 |
| TF kortelė | Support TF card, up to 128 G |
| USB | / |
| Wiegand | / |
| Bendra | |
| Taikymo aplinka | Outdoor |
| Baterija | / |
| Mygtukas | 1 physical button |
| Dydis | 164 mm × 69 mm × 24.7 mm (6.46" × 2.72" × 0.97") |
| Indikatorius | 3 |
| Montavimas | Surface mounting |
| Kalba | English, Arabic, European French, Russian, European Spanish, Latin American Spanish, Italian, German, Polish, Turkish, Portuguese, Brazilian Portuguese, Uzbek, Kazakh, Czech, Hungarian, Dutch, Romanian, Bulgarian, Ukrainian, Croatian, Serbian, Greek, Lithuanian, Estonian, Latvian, Norwegian, Danish, Slovenian, Slovak, Hebrew, Swedish, Finnish, Mongolian, Vietnamese, Traditional Chinese (Taiwan), Latin American Spanish |
| Medžiaga | Front Shell and Rear Shell Material: PlasticViewing Window Panel Material: Glass |
| Power Supply Output | Max. 12 VDC, 1 A |
| Energijos suvartojimas | < 10 W |
| Maitinimo šaltinis | 12 VDC, 1.2 A,IEEE 802.3 at, standard PoE |
| IP apsaugos lygis | IP65 |
| Svoris | Without package: 273 g (0.61 lb),With package: 431g (0.95 lb) |
| Darbinės sąlygos drėgmė | 10% to 90% (no-condensing) |
| Darbinė temperatūra | -40 °C to 60 °C (-40 °F to 140 °F) |
| Interneto parametrai | |
| 3G/4G | / |
| Bluetooth | Supported |
| Interneto protokolai | TCP/IP, RTSP, ipv6,onvif |
| Wi-Fi | 2.4G |
| Wi-Fi protokolas | IEEE802.11b;IEEE802.11g;IEEE802.11n;IEEE802.11ax |
| Wi-Fi Type | WiFi 6 |
| Sistemos parametrai | |
| Operacinė sistema | Linux |
| Procesorius | Embeded high performance processor |
| RAM | 512 MB |
| ROM | 4 GB |
| Vaizdo parametrai | |
| FOV | Horizontal: 150°; Vertical: 75° |
| Objektyvas | 1 |
| Raiška | Main stream: 4MP(2688x1520P), 2MP(1920x1080P), 1MP(1280x720P)Sub stream: 2MP(1920x1080P), 1MP(1280x720P), 0.3MP(640x480P) |
| Papildomas apšvietimas | IR light, up to 3 m |
| Vaizdo suspaudimo formatas | H.264; H.265; MJPEG |
| Wide dynamic range (WDR) | Support 120 dB |