Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Garso parametrai | |
| Audio Performance | 30cm 80dB |
| Garso suspaudimo bitų greitis | Max. 64 Kps |
| Garso suspaudimo formatas | G711U、G711A、G722.1、G726、AAC_LC、AAC_LD、OPUS |
| Garso įvestis | 1 built-in omnidirectional microphone |
| Garso išvestis | 1 built-in loudspeaker |
| Garso kokybė | Noise suppression and echo cancellation |
| Garso reguliavimas | Adjustable |
| Talpa | |
| Susietos vidaus stoties talpos | 1000 |
| Subdurų stoties talpa | 99 |
| Vartotojų talpa | 2000 |
| Sąsajos | |
| Signalizacijos įvestis | 4 (2 exit buttons and 2 door contacts by default) |
| Durų kontaktų įvestis | 2 |
| Išėjimo mygtukas | 2 (2 for lock control) |
| Užrakto valdymas | 2 relays, Max. 30 VDC, 2 A |
| Tinklo sąsaja | 1 RJ-45, 10/100 Mbps self-adaptive |
| RS-485 | 1 (1 for Hikvision's sub module communication) |
| TAMPER | 1 |
| Bendrieji | |
| Taikymo aplinka | Outdoor |
| Mygtukas | 2 |
| Indikatorius | 3 |
| Montavimas | Surface mounting, flush mounting |
| Energijos sąnaudos | ≤ 5 W |
| Maitinimo šaltinis | 12 VDC, 1.5 A,IEEE802.3af, Standard PoE |
| IP apsaugos lygis | IP65, IK08 |
| Svoris | Without package: 260 g (0.57 lb) |
| Darbinė temperatūra | -40℃~+60℃ |
| Interneto parametrai | |
| Interneto protokolai | TCP/IP, RTSP, RTP, SIP, Onvif |
| Sistemos parametrai | |
| Operacinė sistema | Linux |
| Procesorius | Embedded high performance processor |
| RAM | 256 MB |
| ROM | 4 GB |
| Vaizdo parametrai | |
| FOV | Horizontal: 134°, Vertical: 82° |
| Objektyvas | 5 MP camera |
| Raiška | 3200* 1800 |
| Papildomas apšvietimas | Low illumination, IR supplement lights |
| Vaizdo suspaudimo formatas | H.264,H.265,MJPEG |
| Wide dynamic range (WDR) | Support, 100dB |