Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Garso parametrai | |
| Garso suspaudimo bitų greitis | 64 Kbps |
| Garso suspaudimo formatas | G.711A, G.711U, G.722.1, G726, Opus, AAC, AAC_LD |
| Garso įvestis | 2 built-in omnidirectional microphone |
| Garso išvestis | 2 built-in loudspeaker |
| Garso kokybė | Noise suppression and echo cancellation |
| Garso reguliavimas | Adjustable |
| Talpa | |
| Linked doorphone capacity | 17 |
| Susietų priedų talpykla | 15 |
| Linked network camera capacity | 16 |
| Message capacity | 200 captured pictures, 200 alarm records, 200 unlock records, 200 temper records |
| Sąsajos | |
| Signalizacijos įvestis | 8 (Reserved) |
| Interneto sąsaja | 1 RJ-45 10/100 Mbps self-adaptive |
| Power supply input | 12 VDC |
| Power supply output | 12 VDC, 200mA |
| RS-485 | 1 RS-485 (Half duplex) |
| Relė | 1 (Reserved), Max. 30VDC 1A |
| TF kortelė | Support TF card, up to 256 G |
| Ekrano parametrai | |
| Veikimo būdas | Capacitive touch screen |
| Raiška | 1920 ×1200 |
| Ekrano dydis | 10.1-inch |
| Tipas | Colorful IPS |
| Bendra informacija | |
| Taikymo aplinka | Indoor |
| Dydis | 246.58 mm × 155.76 mm × 23.62 mm (9.71" × 6.13" × 0.93") |
| Montavimas | Surface mounting |
| Kalba | English, Arabic, French, Russian, Spanish, Spanish (Latin America), Italian, German, Polish, Turkish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Uzbek, Kazakh, Czech, Hungarian, Dutch, Romanian, Bulgarian, Ukrainian, Croatian, Serbian, Greek, Lithuanian, Estonian, Latvian, Norwegian, Danish, Slovenian, Slovak, Hebrew, Swedish, Finnish, Mongolian, Vietnamese, Traditional Chinese |
| Energijos sąnaudos | ≤ 24 W |
| Maitinimo šaltinis | 12 VDC, 2.5 A; IEEE 802.3at, Standard PoE |
| Proximity Sensor | Distance: 50cm, Horizontal: 25°, Vertical: 25° |
| Svoris | Without package: 545 g (1.2 lb),With package: 639g (1.41 lb) |
| Darbinės sąlygos drėgmė | 10% to 90% (no-condensing) |
| Darbinė temperatūra | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F) |
| Interneto parametrai | |
| Bluetooth | BLE 5.0 |
| Interneto protokolai | IPv4, SIP, HTTP, HTTPS, DNS, RTSP, RTP, TCP, UDP, ICMP, DHCP, ARPSIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261)DTMF: SIP InfoSADP, ISAPI, ONVIF |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 2.4 GHz & 5GHz |
| Sistemos parametrai | |
| Operacinė sistema | Android 14 |
| Procesorius | Embedded high performance processor |
| RAM | 4GB |
| ROM | 8 GB |
| Vaizdo parametrai | |
| Objektyvas | / |
| Raiška | / |
| Vaizdo suspaudimo formatas | / |