Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Telefonspynės garso parametrai | |
| Garso suspaudimo bitų greitis | 64 Kps |
| Garso suspaudimo formatas | G.711 U, G.711 A |
| Garso įvestis | Built-in omnidirectional microphone |
| Garso išvestis | Built-in loudspeaker |
| Garso kokybė | Noise suppression and echo cancellation |
| Garso reguliavimas | Adjustable |
| Door station/Capacity parameters | |
| Susietos vidaus stoties talpos | Max.99 |
| Subdurų stoties talpa | 16 |
| Telefonspynės sąsajos | |
| Signalizacijos įvestis | 2(supports Exit button or Door contact input) |
| DIP Switch | 6 decimal DIP switch |
| Derinimo prievadas | 1 |
| Durų kontaktų įvestis | 1 |
| Išėjimo mygtukas | 1 |
| Užrakto valdymas | 2 (1 relay, max to 30 VDC, 2 A;1 DC pulse,20V 4A impulsive,300 mA holding current,30 ohm max ) |
| Power supply input | 12VDC input |
| RS-485 | 2 (RS485 out for Hikvision's sub module communication, RS485 for reservation) |
| TAMPER | 1 |
| Two-Wire | 1 |
| Telefonspynės pagrindiniai nustatymai | |
| Taikymo aplinka | Outdoor |
| Mygtukas | 0-2(Flexible adjustment) |
| Dydis | 99.5 mm × 98.5 mm × 35 mm (3.92" × 3.88" × 1.37") |
| Indikatorius | 4 LED lights(Opening door、Calling、Intercom、In use) |
| Montavimas | Surface mounting & flush mounting |
| Kalba | English, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch , Spanish, Romanian, Estonian, Croatian, Slovenian, Serbian, Ukrainian, Portuguese |
| Energijos naudojimas | ≤ 6 W |
| Maitinimas | 48V,Powered by distributor DS-KAD7060EY or 12VDC |
| IP apsaugos lygis | IP65 IK08 |
| Darbinės sąlygos drėgmė | 10% to 90% |
| Darbinė sąlygos temperatūra | -40° C to 60° C (-22° F to 140° F) |
| Door station/Network parameters | |
| Wi-Fi | Only AP mode for configuration |
| Belaidis tinklas | 10/100 Mbps self-adaptive through 2-wire interface |
| Door station/Screen parameters | |
| Veikimo būdas | NA |
| Rezoliucija | NA |
| Ekrano dydis | NA |
| Tipas | NA |
| Telefonspynės sistemos parametrai | |
| Operacinė sistema | Embedded Linux operation system |
| Procesorius | Embedded Processor |
| RAM | 256 MB |
| ROM | 4 GB |
| Telefonspynės vaizdo parametrai | |
| FOV | Horizontal: 133°, Vertical: 82° |
| Lęšis | 1 |
| Rezoliucija | 2MP |
| Papildomas apšvietimas | Supplement light Low illumination, IR supplement lights |
| Vaizdo suspaudimo formatas | H.264 |
| Wide dynamic range (WDR) | Support |
| Video Audio Distributor/General | |
| Dydis | 143.7 mm × 92.4 mm × 65.9 mm (5.66" × 3.64" × 2.59") |
| Indicators | 6 Signal indicators;1 Power indicator |
| Montavimas | DIN rail installation |
| Energijos naudojimas | CH1<30W,CH2<30W,CH3<30W,CH4<30W;MAX Total 30W |
| Maitinimas | 48VDC |
| Darbinės sąlygos drėgmė | 10% to 90% (no-condensing) |
| Darbinė sąlygos temperatūra | -10 °C to 5 °C (14 °F to 131 °F) |
| Video Audio Distributor/Interfaces | |
| Power interface | 48VDC |
| Two-wire interface | 6("IN""OUT" for casacading, CH1-CH4 for Door station and Indoor station) |