Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Fotoelementai skirti bendradarbiauti su vartų automatikos sistemomis.
Belaidė komunikacija.
Fotoelementai turi galimybę reguliuoti kampą horizontaliai.
Komplektą sudaro siųstuvas ir imtuvas.
Iš siųstuvo į imyuvą yra siunčiamas infraraudonųjų spindulių pluoštas.
Jei lauke pasirodys sukurtos kliūties objektas (pvz., automobilis ar žmogus) fotoelementas sureaguos siųs signalą, kad pakeisti valdymo bloko įėjimo būklę.
Įrenginiai yra atsparūs drėgmės absorbcijai, turi korpusą, apsaugantį nuo nepageidaujamų saulės spindulių poveikio.
| Spinduliavimo kampas : |
± 7 ° @ 20 m ,
± 13.5 ° @ 5 m |
| Veikimo nuotolis : | 20 m, 10 m Baterija |
| Reakcijos trukmė : | 40 ms |
| Maitinimas : | 12 ... 24 V AC/DC / Baterija : 3 V CR2 (nepridedamas) Siųstuvas be aptaiso, 12 ... 24 V AC/DC Imtuvas |
| Srovės suvartojimas : | 5 mA @ 24 V DC / 40 µA Baterija Siųstuvas be aptaiso 30 mA Imtuvas |
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Išvestis : | 1 x NC |
| Pagrindinės savybės : | Bendradarbiavimas su vartų automatizavimo sistema FAAC Reguliavimo kampas ± 90 ° horizontalėje, Belaidė komunikacija - 4 Kanalai, Vienoje automatikos sistemoje galima įrengti iki 4 fotoelementų porų Apsauga nuo išorinių šviesos šaltinių (pvz., LED automobilių žibintų) trukdžių Antinkinis / ant kolonos montavimas Atsparumas aplinkos sąlygų pasikeitimams |
| Korpusas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : | IP54 |
| Spalva : | Juoda |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.070 kg Siųstuvas be aptaiso 0.076 Imtuvas |
| Matmenys : | 130 x 42 x 41 mm Siųstuvas be aptaiso / Imtuvas |
| Gamintojas / Markė : | FAAC |
| Garantija : | 2 metai |