Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vaizdo domofonas „EVOLVEO AP2“ – tai modernus vaizdo domofonas su „SMART LIFE“ programėle nuotoliniam valdymui, „Full HD“ vaizdu, relių pora įėjimo vartų atidarymui ir įėjimo varteliams valdyti. Dėl paprasto prijungimo, naudojant tik du laidus, jį gali sumontuoti kiekvienas. Be to, monitoriuje yra vidinė 32 GB atmintis įvykiams priešais kamerą įrašyti, todėl niekada nepraleisite paštininko su siuntiniu.

| Vaizdo ir garso įrašai | |
|---|---|
| Jutiklis | CMOS 1/3 jutiklis, 1,22 mm |
| Monitoriaus dydis | 7" |
| Vaizdo raiška | 1080P |
| Garsas | Dvipusis garsas |
| interneto ryšys | 2,4 GHz „WiFi“ monitorius |
| Apsauga | IP65 |
| Monitoriaus maitinimo šaltinis | 18 V nuolatinė srovė |
| Adapterio laido ilgis | 120 cm |