Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Namų WiFi vaizdo domofono komplektas su vartų arba durų valdymu, juodu monitoriumi

| Techninės specifikacijos | |
|---|---|
| Kamera | 2 MP, 70° matymo kampas |
| Vaizdo raiška | 1080P |
| Vaizdo dydis | 7" |
| Mikrofonas | Taip |
| Ištvermė | IP65 |
| Monitoriaus maitinimo šaltinis | 18 V nuolatinė srovė |
| Adapterio laido ilgis | 120 cm |
| Matmenys ir svoris | |
| Matmenys | mm |
| Svoris | kg |
1 x 7 colių monitorius
1 x įėjimo panelė, durų blokas
1 maitinimo šaltinis
1x varžtų ir kaiščių rinkinys
1x kabelių rinkinys įrenginiams prijungti
1x relės prijungimo rinkinys
1x Naudotojo vadovas