Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DS-K4H250S magnetinė elektrinė durų stakta užtikrina 272 kg laikymo jėgą medinėms, stiklinėms ir metalinėms durims ir užtikrina veiksmingą įeigos kontrolę. Dėl 12 V nuolatinės arba 24 V nuolatinės srovės maitinimo šaltinio, šviesos diodo ir išvesties, rodančios spynos būseną, ją lengva sumontuoti ir integruoti į sistemą.
| Laikomoji galia : | 272 kg |
| Nominali įtampa : | 12 V DC / 24 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 500 mA / 250 mA |
| Pagrindinės savybės : | LED indikacija |
| Svoris : | 2.10 kg (suminė) |
| Matmenys : |
240.0 x 49.0 x 25.5 mm (ELEKTROMAGNETINIS UŽRAKTAS)
180.0 x 38.0 x 11.0 mm (Metalo plokštelė) |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : |
-10 °C ... 55 °C
0 % ... 95 % |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 302900530 |
| Garantija : | 2 metai |