Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DT-05 spintelės užraktas leidžia patogiai ir saugiai valdyti prieigą prie spintelių ar dėžių, esančių tokiose vietose kaip oro uostai, prekybos centrai, baseinai, treniruočių salės, sporto salės, ir tt..
Spyna aprūpinta durų ribotuvu, kurio dėka atrakinant spintelės durelės atsidarys automatiškai.
Dėl savo konstrukcijos spyna lieka uždaryta dingus elektrai.
Spynos blokadą galima atleisti mechaniškai, tačiau tam reikia tiesioginio priėjimo prie mechanizmo.
| Nominali įtampa : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 1.6 A |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | - |
| Laisvumo reguliavimas : | - |
| Pagrindinės savybės : | Įmotuotas durų ribotuvas (užrakto mechanizmas stumia strypą atidarius) Maksimalus smaigo skersmuo : 3 mm Užrakto spynos mechanizmo mechaninio atrakinimo galimybė Spynos būklės patikrinimas |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | 10 s |
| Svoris : | 0.15 kg |
| Matmenys : | 73 x 58 x 13 mm |
| Gamintojas / Markė : | DANTOM |
| Garantija : | 2 metai |