Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ATLO-DT-L02 spintelės užraktas leidžia patogiai ir saugiai valdyti prieigą prie spintelių ar dėžių, esančių tokiose vietose kaip oro uostai, prekybos centrai, baseinai, treniruočių salės, sporto salės, ir tt..
Dėl savo konstrukcijos spyna lieka uždaryta dingus elektrai.
| Nominali įtampa : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 0.4 A |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | - |
| Laisvumo reguliavimas : | - |
| Pagrindinės savybės : | Užraktas lieka uždarytas, kai jis nėra maitinamas - strypas išstumtas Veleno išsikišimo atstumas : 5 mm |
| Svoris : | 0.034 kg |
| Matmenys : | 33 x 27 x 17 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |