Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Elektromagnetinė reversinė sklendė.
| Nominali įtampa : | 10 ... 15 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 220 mA / 1150 mA - įjungimo metu |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | Dingus įtampai durys bus atblokuotos |
| Laisvumo reguliavimas : | - |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | neribotas |
| Pagrindinės savybės : | Durų užblokavimo vėlavimo reguliavimas : 0 / 3 / 6 s LED indikacija Veleno išsikišimo atstumas : 15 mm Paviršinis montavimas (gali būti naudojamas ant siaurų durų staktų) Papildoma montavimo plokštė |
| Svoris : | 0.424 kg (suminė) |
| Matmenys : |
150 x 41 x 26 mm - Elektromagnetinė spyna
86 x 32 x 26 mm - Apkaba 86 x 34 x 3 mm - plokštelė |
| Gamintojas / Markė : | DANTOM |
| Garantija : | 2 metai |