Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Mygtukas sirtas durų atidarymo signalo skleidimui priėjimo kontrolės sistemose.
| Sandūros tipas : | NO, monostabilus |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 3 A / 24 V AC/DC |
| Medžiaga : | Nerūdijantis plienas |
| Sandarumo klasė : | IP40 |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Svoris : | 0.02 kg |
| Matmenys : | 90 x 27 x 24 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |